Wpis z mikrobloga

Polecicie jakiegoś dobrego okulistę we Wrocławiu? Chciałbym zrobić porządne kompleksowe badania ze względu na pogorszenie jakości widzenia w jednym oku. Nie wiem czy iść na NFZ czy prywatnie. Raz poszedłem prywatnie, to wielce polecany w internecie lekarz niewiele mi pomógł, a głównie namawiał do laserowej korekcji...
#wroclaw #okulista #okulistyka #oczy #dolnyslask
  • 8
  • Odpowiedz
@white142: Zgadza się. Szczerze... pracowałam w WCO, słyszałam o Spektrum, generalnie jesli nie masz problemu z AMD albo nie potrzebujesz pozbyć się infekcji oka, każdy okulista w postawach będzie dobry. Jeśli będziesz miał bardziej zaawansowany probblem - wtedy moge kogoś konkretnego polecić.
  • Odpowiedz
  • 0
@cyberyna czyli po prostu trzeba zadzwonić i się umówić do kogokolwiek na kompleksowe badanie oczu np.do WCO? A orientujesz się czy tam również można na NFZ jakbym ogarnął skierowanie czy to wtedy nie zrobią mi kompletu badań?
  • Odpowiedz
to wtedy nie zrobią mi kompletu badań?


@white142: tam na nfz niechetnie, to głównie maszynka do robienia zaćmy i korekcji laserowej. Szukaj po przychodniach dobrych okukistów, takich którzy rozszerzą ci oko i zbadają ciśnienie, dno oka, postawowe wady, etc. Na pierwszą wizytę na NFZ trochę się czeka. Tu masz w pigułce spis poradni: link
  • Odpowiedz