Wpis z mikrobloga

To jak ludzie są przesiąknięci propagandą, skrajnościami, zerojedynkowym podejściem pokazuje to, że komentuja i oceniają film, którego nie oglądali, ale już ktoś im powiedział co mają myśleć. Nie dziwcie sie pozniej, że nie ma normalnej centrowej partii, dla normalnego człowieka, który podchodzi z dystansem do wielu spraw, tylko same skrajności i szury od lewej do prawej. Nie będzie w tym kraju na kogo głosować jeszcze przez długie lata, bo to się tylko napędza. #polityka #wybory #zielonagranica #holland #film
  • 5
@Leonvina: mnie trochę dziwi to, że nawet w miarę rozgarnięci ludzie przejmują poglądy pakietowo. Skoro jestem pisiorem to literalnie na każdy temat mam opinie wyrobioną na nowogrodzkiej. To strasznie plemienne.

Normalnie powinno to tak działać że człowiek samemu dochodzi do pewnych wniosków i potem sprawdza którzy politycy myślą podobnie. U nas ludzie włączają telewizję i odpalają portal żeby sprawdzić co mają myśleć o danej sprawie. Przynależność plemienna sprawia, że myślenie inaczej
@Leonvina: natomiast co do "normalnej partii centrum" wszystko zależy od tego w jakim kontekście to umieścisz. KO, Hołownia, PSL to jest rozwodniona chadecja czyli centrum patrząc z perspektywy całego kontynentu.

Mimo wszystki plemienność nawet u nich poraża.