Wpis z mikrobloga

ciekawi mnie przyszłość Polskiego internetu, co raz gorszy rygor na facebooku mocno sie odbił na polskiej memosferze grupki na facebooku trzymają świeżość która jest niezbędna w memach ale te najlepsze szybko są banowane/giną przez zbyt dużą ilość osób, mam wrażenie że #!$%@? troche już upadają przez to że stały się miejscem zbyt lewackim zbyt mainstrimowym powiedzmy, atomowe alternatywy i uczuciopedie(ktoś to pamięta jeszcze XD) inne tego typu twory już nie stoją a nie powstają zastępstwa no chyba że powstają ale ja nic o tym nie wiem, jak już AI będzie kontrolowało algorytm facebooka i będzie w kilka godzin usuwało grupki z powodu poprawności politycznej to będzie słabo już nie będzie po co wchodzić na fb tylko na messenger jedynie, nie będzie Polskich społeczności z tą świeżością taką jaką mają grupki na fb z 5-10 tyś ludzi, twittera zupełnie nie ogarniam a tiktoka boje się mieć xdd wszystkie te chany już pospadały de facto (kara jeszcze jedzie w ogóle?) a tam bardzo wiele memów które potem ogólnie rozlały się na cały internet powstało, sadistic plusik za gore ale wchodzi tam mało osób a poza tym stał się miejscem dla strasznych boomerów i konfiarzy powoli staje się chyba drugim joemonsterem xdd ale jeszcze płynie, wykop jeszcze mimo wszystko trzyma jakiś tam poziom(oczywiście w porównaniu do mainstrimowego internetu) być może przez to że jest na tyle duży że nawet bez świeżości siłą rzeczy w tej skali pojawiają się jeszcze dobre pomysły, mam taką myśl że kiedy wykop upadnie to Polski internet już sie nie pozbiera, a młodym ludziom pozostanie oglądanie tych miękkich parów z yt i insta, panowie ja tego nie widzę ale może się mylę może nic tak naprawdę się nie zmieni...
  • 3