Wpis z mikrobloga

Byliście kiedyś na katolickim zjezdzie singli takie rekolekcje 3dniowe? Ja raz jeden kiedyś byłem w ostatnich latach 2 moich znajomych nadal jeździ. Wrażenia??? Bardzo ciekawe są dysproporcje między ogromną zaradnością życiową kilku z tych osób (co jest szokujące gdyż stereotyp mówi że jak ktoś jest wycofany społecznie, to raczej zawodowo mimo np. podwójnego wyższego jest podczłowiekiem za najniższą (pisze realistycznie i brutalnie bo tak lubicie) , ponieważ skoro nie potrafi się odzywać do płci przeciwnej i jest wycofany społecznie jak moze dużo zarabiać??? I tu szok bo było kilka osób zarabiających ponad 10tysi na miecha!!! (Wybadałem bo to ciekawe zjawisko). Ogólne wrażenia z 3 dni: trzeba docenić żarliwą modlitwę i śpiewy, widać że osoby szukają naprawdę wartościowej drugiej połowy . Natomiast rozmowy prywatne przy obiedzie były drętwe nudne i nic nie wnosiły. Omijanie tematów zapoznania się rozmowy głównie o pracy, polityce, sporcie a nawet geografii i historii (moje ulubione dziedziny i co szokujące ich też). Z jednej strony mozna się poczuć jak w domu bo każdy z charakteru cichy i spokojny z drugiej trochę dziwnie że osoby wysoko postawione (nawet z TV jedna 40parolatka z Wawy, mimo iż ma tysiące szans każdego dnia z nikim się nie zwiazują). I na koniec ciekawa sytuacja że byli ludzie z całej Polski w liczbie 20 (10 M i 10 K) W wieku 25-40 (Szczecin,Poznań,Wrocław,Gdańsk, Wawa (że im się chciało?)i płd wschodnia PL czyli lokalsi jak ja) w małej wsi na granicy lubelskiego i mazowieckiego wydali 200zł dodali się do znajomych na fb jedni drugim, i tyle powstało zero par. Mimo wszytsko ciekawe doświadczenie polecam, zjazdy wartościowych milczków (nawet jeden dyrektor był) #przemyslenia #katolicyzm #zjazdsingli #zalesie #wygryw #przegryw #zwiazki #4konserwy #wykop
  • 5
@cichy-spokojny-grzeczny: widać było sami wystrasznii nie do pogadania między soba, trochę jak ja, ale moje umiejętności z infolinii i przedewszystkim jak ktoś rozmawia o moich pasjach (sport,geografia i trochę historia) to mogę z nimi przegadać cała noc (dla 95proc ludzi takie rozmowy są o pierdołach). Pozatym ostre zycie wartosciami przestrzeganie reguł katechizmu wymusza wycofanie społeczne , aby nie grzeszyć jedno drugie uzupełnia.
@sols Pozatym ostre zycie wartosciami przestrzeganie reguł katechizmu wymusza wycofanie społeczne , aby nie grzeszyć jedno drugie uzupełnia.


Zabawne ze potem w tv się słyszy że księża zaruchali męska prostutyke do utraty przytomności ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)