Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony Podsumujmy kandydatów rolniczek:

1. 30-letni alimenciarz z trójką dzieci, chętny na kolejne dwa z rolniczką
2. alkoholik z zamkniętego ośrodka
3. typ, który zaciążył między napisaniem listu a wizytą w TV
4. typ, który próbował się wcisnąć do wszystkich edycji do innych rolniczek
5. typ, który był w Chłopakach do wzięcia i dymał Karinę
6. typ który pomylił rolniczki, nazwał w liście jedną imieniem drugiej
7. typ młodszy od kandydatki na żonę o 15 lat

One i tak spokojne i kulturalne na tych randkach były.
  • 18
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz: Alimenciarz, raper od pieczary, instagramowy #!$%@? i młody co chcę poruchać starszą tak. Typ od niedawnego zaciążenia od razu się przyznał w przeciwieństwie do tego od portretu konia (XDDDDDDDDDDDDD) czy akoholika. A ten co pomylił imię to pikuś przy tej co wysłała list nie do tego typa co chciała i przyjechała na randki (edycja chyba 7).
  • Odpowiedz
@Dlugi_1111: w listach była trójka dzieci, alkoholizm, ciąża, spis edycji do których ktoś startował, Karina z Chłopaków? Ale nawet jeśli, nawet jeśli ona o wszystkim wiedziała, to nadal oznacza to spier***nie tych facetów, a przy okazji pewnie to, że rolniczki nie miały lepszych (mniej fatalnych?) kandydatów, których mogłyby zaprosić.
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz: XDDDDD 160 listów i akurat wybrała 15 lat młodszego, alimenciarza i rapera który porównał ją do pieczary. Co ona te listy na ziemie jebnęła i losowo wybierała do programu? Dopisz karła jej wzrostu bo wcale nie napisał że ma 170 cm XD
Oszustwem to był alkoholik czy portret konia.
  • Odpowiedz
@Dlugi_1111: nie chcę się kłócić, bo oglądałam nieuważnie, ale było pokazane, że typ w liście przyznał się do trójki dzieci? Nie wiem, dlaczego dokonała takiego wyboru, ale jako baba mam 100% pewności, że gdyby były jakiekolwiek listy kandydatów spełniających jej oczekiwania, to by ich wzięła. Czyli nie wzięłaby sobie np. potrójnie dzieciatego ani typa startującego wcześniej do innych rolniczek, bo by zabierali miejsce jakimś przystojnym, ogarniętym chłopom.
No chyba że zasady
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz Wcale nie wiedziała. Nawet przed randkami listy wybrankow dostała listy do przypomnienia xD.
Widzę to twój pierwszy odcinek w życiu i nie wiesz na czym polega ten program. Produkcja nie ma nic do tego kogo oni wybierają. Ani nawet kto dostaje się do programu. Na poczatku są wizytówki 10 rolników i do programu przechodzi tylko 5 z największą ilością listów. To z listów rolnicy wybierają max 10 osób które potem zapraszają
  • Odpowiedz
@Dlugi_1111: Nie ma żadnego dowodu na to, że część kandydatów nie zostaje zaproszona do pałacyku (nie na gospodarstwa) właśnie decyzją produkcji, żeby coś się działo. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kandydaci usłyszeli: wybierz sobie kogo chcesz, a my dodamy jednego czy dwóch, których ty potem i tak odrzucisz, ale musi się dziać, bo to telewizja, rozumisz. Anna zgodziła się wziąć typa od kilku edycji wyłącznie na rozmowę, żeby go wyjaśnić
  • Odpowiedz
@Dlugi_1111: też się zastanawiam dlaczego ona tych typów wybrała, patrzyła tylko na zdjęcia, na wygląd czy wtf? Nie wierzę że w tych 160 listach nie było innych facetów, takich którzy by jej bardziej odpowiadali. Niestety nie widzę tu przyszłości, nikogo nie wybierze bo nie ma z czego (a sama sobie tak wybrała xd)
  • Odpowiedz