Wpis z mikrobloga

Chciałbym przestrzec narodowo-konserwatywnych wykopków przed głosowaniem na Konfederację.

Patrząc na wyniki głosowania w 2019, Konfa dostała 6x mniejsze poparcie niż PiS, ale mandatów zdobyli 21x mniej. Czyli jeden głos oddany na Konfę jest jakieś 3x mniej warty.

Zatem jeśli zależy ci na narodowym konserwatyzmie, to możesz wybrać - albo głosujesz z trzykrotną siłą na Chada PiS, albo oddajesz frajerski głos na jakąś kanapową partyjkę

#4konserwy #wybory #polityka #konfederacja #pis #bekazkonfederacji
Arboree - Chciałbym przestrzec narodowo-konserwatywnych wykopków przed głosowaniem na...

źródło: 654373457

Pobierz
  • 7
@Arboree: to jest zdroworozsądkowy wpis, PiS musi przejąć jak największą część elektoratu Konfy, żeby mieć te 39-40%, a do tego zepchnąć 3D pod próg. Moim zdaniem wszystko na szczęście idzie w tym kierunku. Przeczuwam większość i potężny huk pękających lewackich odbytów o 21:00 15 października.
@marcinnowaik: oby tak się stało jak piszesz, już teraz widać jak kosiniaki hołowniane się miotają. Plakaty wyborcze to jakiś kompletny misz-masz, raz widziałem samo logo PSL i zielona kolorystyka, innym razem na żółto i bez wymienienia nazwy PSL. Mam nadzieję że wyborcy się pogubią w tym wszystkim i wyślą ich pod próg
@Arboree: Hołownia z Kosiniakiem pod progiem to kwestia 1-1,5pp, polaryzacja zamorduje tę ich śmieszną partyjkę. Aż się nie mogę doczekać jak silni rakiem będą wylewali jad na nich, że to przez nich PiS dalej rządzi XD