Wpis z mikrobloga

W końcu wykopki zaczynają się budzić(szkoda że 1,5 roku za późno) więc napisze to co od początku myślałem:
- Najbardziej obrzydliwa jest narracja fajnopolactwa pod tytułem "albo zgadzasz się na wszystko co chce Ukraina albo jesteś onucą."
- Mam dość czytania codziennie o pijanych przybyszach ze wschodu łapanych codziennie na kierowaniu samochodem.
- Mam dość ciągłego żebractwa bez jakiejkolwiek wdzięczności. Gigantyczna roszczeniowość. Tylko dej dej, ciągle mało ciągle źle. Widać to było od początku na wielu płaszczyznach. Zaczynając od uchodźców narzekających na to że nie mają zakwaterowania w luksusowych apartamentach i narzekanie na inne pierdoły (przypominam że uciekali przed wojną!). A kończąc na niekończących się, natarczywych zbiórkach pod sklepami.
- Luksusowe ukraińskie samochody kierowanie przez mężczyzn w kwiecie wieku. Od początku był tutaj gaslightnig przez fajnopolaków w stylu: "Biedaku zazdrościsz? Bogaci nie mogą uciekać przed wojną?" A tymczasem jest to tylko symptom gigantycznej korupcji u naszych wschodnich sąsiadów. Kto miał kasę już dawno zabulił i teraz wozi się mercedesem AMG po warszawce.
- Ukraina dobitnie pokazała że mają w dupie sprawę Wołynia, w innym wypadku już dawno by pozwolili na ekshumację ofiar oraz zburzyliby pomniki bandery. Teraz zupełnie przez przypadek nazista otrzymuję owacje na stojąco w Kandydzie.
- Przewodów - no comment. Komik próbował nas wciągnąć w wojnę a jak się okazało że to ukraińskie rakiety to cisza i blokowanie naszego śledztwa przez stronę ukraińską. Ale pamiętajcie - ktokolwiek wspomni o nazistach w UK jest ruską onucą!
- Teraz się okazuje że olbrzymie tereny rolnicze na Ukrainie należą do amerykańskich korporacji xD Dla komika to priorytet więc pomimo tego że wydajemy miliardy na pomoc Ukrainie to postanawia nam wytoczyć proces w WTO.

Dlatego jestem za zlikwidowaniem całego socjału oraz wstrzymaniu pomocy wojskowej dopóki:
- Ukraina nie pozwoli na ekshumację ofiar Wołyńskich, przyzna się do ilości zamordowanych Polaków oraz publicznie zerwie z kultem bandery
- Ukraina nie przeprosi oraz nie wypłaci odszkodowań ofiarom z przewodowa

To co się dzieje obecnie to plucie nam w twarz. Jedyna partia która jest w stanie prowadzić taką politykę to konfederacja i dlatego oni mają mój głos w najbliższych wyborach.

#ukraina #konfederacja #ukraina #wojna #rosja #polityka
  • 5
@Viado: to jest pasta prawda? Nawet nie czytałem

Przypominam, że dla ciebie jak sam pisałeś, wyczynem jest odłożenie oszczędności w wysokości 20tys zł w ciągu 5 lat. Tak jak konfederacja dojdzie do władzy, tacy jak ty będą mi buty lizały aby mieć na chleb