Wpis z mikrobloga

#wykopjointclub #biznes #praca #dom #jedzenie #viral #komputery #motoryzacja

Cześć,

Nazywam się Krzysztof przeżywam trudny okres po rozwodzie. Wszystko, co miałem, zostało zabrane, i obecnie mieszkam w samochodzie. Szukam pracy w elektronice samochodowej, w której mam doświadczenie. Potrafię płynnie rozmawiać po angielsku.

Przez jakiś czas próbowałem zacząć na nowo w Holandii, ale zostałem okradziony. Obecnie utrzymuję się z pracy za dniówkę, ale nie wystarcza to na wynajem mieszkania ani na normalne życie. Szukam wsparcia, które pozwoli mi na wyjście z obecnej sytuacji.

Bardzo zależy mi na pracy i schronieniu. Chętnie podejmę się wszelkich dostępnych zadań w zamian za jedzenie i miejsce do spania.

Jeśli masz jakiekolwiek propozycje lub możesz pomóc w jakikolwiek sposób, proszę o kontakt. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Dziękuję z góry za zainteresowanie moją sytuacją.
kiedyspomocnyibogaty - #wykopjointclub #biznes #praca #dom #jedzenie #viral #komputer...

źródło: temp_file4449225990361472253

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@kiedyspomocnyibogaty jesli potrzebujesz takiego wsparcia to jedyne co mogę zaoferować to plusik i komentarz dla zasięgu. Niby sporo u mnie warsztatów ale... nie mam kontaktów na tyle by mi zaufano o anonimie, gdzie mieszkam na Lubelszczyznie. Pozdrawiam i powodzenia
  • Odpowiedz
@kiedyspomocnyibogaty: zrób rundę po salonach samochodowych, warsztatach i firmach transportowych i zaoferuj pomoc, nawet drywczo.
Czas i giry masz. Zbieraj numery telefonów. Zawsze będziesz mieć kontakt, żeby za jakiś czas zadzwonić i spytać czy się coś nie zmieniło.
Ja bym jeszcze przy okazji spisał co który warsztat czy salon oferuje. Może będziesz mógł / musiał komuś ogarnąć auto, to będziesz wiedział gdzie uderzyć od razu. Ludziom zależy na czasie, więc da
  • Odpowiedz
@kiedyspomocnyibogaty: coś mi tu nie gra, rozumiem że w niektórych obszarach faktycznie może być chwilowy zastój i szukanie czegoś sensownego potrwa dłużej, o tyle z bylepracą na tzw. przeczekanie nadal nie powinno być większych problemów.
Z jednej strony piszesz:

Obecnie utrzymuję się z pracy za dniówkę, ale nie wystarcza to na wynajem mieszkania ani na normalne życie

a z drugiej:

Chętnie podejmę się wszelkich dostępnych zadań w zamian za jedzenie i
  • Odpowiedz
@w9rT_wv_bIAn37l Oczywiście, masz rację ale w dzisiejszych czasach wszyscy chcą kauce za wynajm. Na którą mnie nie stać i udawało się zrobić stronę nawet o półtora. To wydaje wtedy 5 littow on to około 35 zł jedzienie na dzień 30 zł doładowanie za 5 zł. I jest 70. Wszyscy chcą dać szansę, a z polityki społecznej nie będę nigdy korzystał w naszym kraju wybacz.
  • Odpowiedz
@kureci_paratko proszę abyś mnie nie porównywał do innych w pewnym sensie twoja wypowiedź dąży do wymuszenia na mnie wyjazdu do Ukraińskiej Agencji Pracy w Czechach. Poczytałem opinie i większość jest negatywnych, i nawet mam na uwadze że opinie piszą ci nie zadowoleni, to na forach piszą że tam.same cpuny i wogole.
  • Odpowiedz
@odomdaphne5113 Moja opowieść to nie żadna kupa żeby się nie trzymała. Ale nie mam obowiązku tłumaczyć się nikomu, jedyne mogę podzielić się swoją historia do której sam mam nastawienie krytyczne. Ale wybacz Mirek któremu odpisywałeś proponuję mi pracę w Ukraińskiej Agencji w Czechach , a wiesz czemu ona jest Ukraińska ? Pewnie nie ! Ja wiem zatrudniają oni ludzi do pracy w skodzie między innymi i Polskie Agencje pracy niechcialy już obsługiwać
  • Odpowiedz
@kiedyspomocnyibogaty:

Moja opowieść to nie żadna kupa żeby się nie trzymała. Ale nie mam obowiązku tłumaczyć się nikomu, jedyne mogę podzielić się swoją historia


O! Widzę że miana narracji. Ze zbitego psiakaa skomlącego o pomoc nagle stałeś się nabzdyczonym klasycznym Dejem, którego ludzie śmią pytać i mieć wątpliwości co do twojej kupy nie trzymającej sie bajeczki. I jeszcze prochy w tle. Ale bym się wj.e.bał gdybym ci pomógł. Chyba wiem czemu
  • Odpowiedz