Wpis z mikrobloga

Japkowe Mirki,

Wie ktoś może czy autoryzowane serwisy wymieniają baterie w Apple Watch? Mam serie 7 i bateria ma już 84%. Rozważam wymianę, ale na przykład na stronie iDream napisali, że serwisy nie świadczą takich usług i jedynie wymieniają urządzenie za odpowiedni pieniążek.
Wymieniał ktoś z Was bateryjke w swoim zegarku?

#apple #applewatch
  • 21
@rybak17 @jedrekk @zgbietko dobra byczki, gadałem z Cortlandem.
Nie wymienia się baterii tylko całą kopertę tak jak mówił Mirek @TSoprano wyżej.
Podkreślili trzy razy, że testy diagnostyczne muszą wykazać problemy z baterią. Wtedy koszt to 629 PLN dla mojej serii 7 45mm. Jeśli testy nic nie wykażą to koszt wynosi około 1749 PLN.
Wysyłają to gdzieś do serwisu Apple i czas oczekiwania to do 9 dni roboczych (
@Komorn1k: dzwoń do Apple i upieraj się na wymianę samej baterii. Zapłaciłem 435zł a ostatecznie i tak mi wymienili zegarek na nowy. Serwis jest w Czechach, kurier UPS. Najpierw Apple wysyła pudełko i instrukcje.
@rybak17 o kurde dobrze wiedzieć, dzięki mirku. Mi Support Apple powiedział, że oni tego nie robią tylko autoryzowane serwisy.
Moja bateria ma całe 83% kondycji według zegarka i widać różnicę w czasie działania.
@Komorn1k @rybak17: miałem tak samo. Gość w serwisie Apple powiedział mi, że owszem w innych krajach mają usługę wymiany baterii, ale w Polsce nie. Natomiast mógł mnie umówić na wizytę w Berlinie, gdzie mogą to zrobić za mniej niż 100 euro.
@jedrekk: chyba wystarczy mieć baterie poniżej 80% i ogarniają z tym że Apple i tak baterii nie wymienia.
Po ponad 4 latach mam zupełnie nowego Apple Watch 4 bez starych rys i z nową baterią. Na moje potrzeby w zupełności wystarcza.
@Komorn1k: @rybak17

FV wystawia

Apple Distribution International Ltd.
Hollyhill Industrial Estate Hollyhill, Cork
Ireland
Nr id. VAT: IE9700053D

Cena ogółem (z VAT) PLN 435,90

W opisie jest:

APPLE WATCH BATTERY RATE CHARGE- ROR
Transport Charge

Ale sprzęt i tak przysłali nowy więc albo pozbywają się starych magazynów bo tak jest taniej albo Apple faktycznie stworzyło zegarek bez wymiennej baterii.