Wpis z mikrobloga

Odradzam #ubezpieczenia podróżne od #pkobp
Co roku kupowałem, a w tym pierwszy raz potrzebowałem skorzystać i kompletnie się nie przydało.
Centrum alarmowe tylko odesłało do szpitala, a po zdarzeniu nie wypłacili ani NNW ani poniesionych kosztów.
W dodatku obsługujące ich Mondial Assistance odpowiada ponad 30 dni.
Wiem - trzeba było czytać polisę. Ale ubezpieczenie pracownicze i szkolne za ułamek ceny wypłaciły w ciągu kilkudziesięciu godzin od zgłoszenia.
Samochodu też więc już u nich nie ubezpieczę.
  • 6
@OrzechowyDzem: W centrum alarmowym powiedzieli, że najszybciej będzie podjechać do szpitala jeśli mamy samochód, a teraz odmawiają zwrotu kosztów bo "ubezpieczony nie powinien korzystać z własnego środka transportu lub publicznych środków transportu lokalnego".
@lunga: to wskaż w odwołaniu datę i godzinę rozmowy. Przecież są nagrywane. Skoro Wam tak konsultant polecił i tak zrobiliście to niech wypłacają.
A na przyszłość polecam lokalnego multiagenta albo któregoś z nas wykopków.
  • 0
@lunga Jest nam przykro, że doszło do takiej sytuacji. Zależy nam na jej wyjaśnieniu - chcemy np. odsłuchać rozmowę z konsultantem. Prosimy o zgłoszenie sprawy w iPKO (moje sprawy > wiadomości > pytania do Banku). Postaramy się wszystko wyjaśnić.