Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Wg mnie troszke za szybko Lucje przywrocili, za malo nowych myślących za siebie osób, a za dużo toksykow ze "starej gwardii". Widac jak szmaciarze od razu sie zorganizowali i zaatakowali Białogłowe, ktora bez mocnego wsparcia produkcji nie ma szans w tym bagnie... Szkoda Łucji, w hp4 z Wika glownie sie czulo sympatie przez bullying, to tutaj jednak Łucja jest rzeczywiście fajna, inteligentna babka, ktora niestety trafila pomiedzy te ludzkie śmieci, szkoda
  • 2
@Bebemos: mam wrażenie, że tam nawet jakby cała ekipa się zmieniła a tylko jedna osoba miała styczność ze starą gwardia to i tak legendy o Białogłkowej krążyłyby po hotelu.
@Bebemos: ja to w ogole mam wrazenie ze w 4 edycji hp produkcja szybko sama pozbywala sie tych ludzi co robili najwieksza nagonke... eliminacje z zaskoczenia, np wejscie Klapessy czy wypad Klauno przez konkurencje jej partnera... a tutaj produkcja nic nie robi, chhba ze teraz bedzie obrot spraw, zrobia cos na korzysc Łucji ale grupa i tak bedzie dalej walkowala, ze to jej wina i wyjdzie ta niby prawda o niej