Wpis z mikrobloga

Pytanie do kibiców #widzew

Chciałbym pójść z różową na mecz, problem w tym, że nie wiem jak tego dokonać w obecnych czasach.
Kiedyś byłem w fanclubie i miałem wyrobioną kartę kibica, zabierałem się na mecze z ekipą pod "Zegar".

Teraz nie wiem jakie formalności muszę wykonać aby skoczyć sobie na mecz, najlepiej też na zegar, aby poczuć ten klimat i pokibicować.
Nie wiem bo, nie mam karty kibica, kobita nigdy jej nie miała + wiem, że pierwszeństwo mają karnetowcy.

Czy najpierw muszę wyrobić kartę kibica dla nas obojga, a potem dopiero szukać biletów z myślą, że nie będzie 100% frekwencji na meczu?
#ekstraklasa #mecz #pilkanozna
Yakooo - Pytanie do kibiców #widzew

Chciałbym pójść z różową na mecz, problem w tym,...

źródło: kibice-widzewa-lodz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Yakooo zawsze parę dni przed meczem do wolnej puli trafia kilka miejsc z karnetowiczow co oddali. Ale te bilety bardzo szybko schodzą. Najlepiej mieć karnet albo znajomego z karnetem. Kupno biletu bez karnetu graniczy z cudem, ale jest do zrobienia.
  • Odpowiedz
  • 0
@matewoosh: No wlaśnie w tym jest problem :/

Nie utrzymuje kontaktu z osobami, które jeździły na mecz. Chciałem się ponownie zarazić tymi emocjami + pokazać różowej jak to wygląda od środka, ale widzę, że mega ciężko to zrobić "tak jednorazowo".
  • Odpowiedz
@Yakooo: próg wejścia nie jest tragiczny i jak ktoś chce to zazwyczaj kupi bilet moim zdaniem. Pierwsza szansa to kupić bilet jak trafiają miejsca o 12 najczęściej w czwartek lub piątek przed meczem.
Druga szansa to sprawdzanie po powyższej dacie czy się coś jeszcze zwolniło.
Wiadomo że nie musicie mieć miejsc bezpośrednio obok siebie ale to pewnie wiesz skoro chodziłeś na mecze.
  • Odpowiedz
@Yakooo zamiast karty kibica jest karnet kupowany/przedłużany co sezon lub rundę, zakup biletów odbywa się w formie etapów: najpierw z kodami, czyli karnetowicze którzy nie będą zwalniają miejsce i za to dostają kod dzięki któremu ktoś kupi sobie bilet, potem jest sprzedaż otwarta czyli pula biletów która jest w wolnej sprzedaży plus to co na bieżąco zwolnią karnetowicze - już nie kod a miejsce idzie do ogólnej puli
  • Odpowiedz