Wpis z mikrobloga

  • 10
@jmuhha bo nie mogli stwierdzić kto do kogo się przeprowadzi... Kobita obiecała przeprowadzkę bo tamten miał lepsze warunki mieszkaniowe i pracowe w swoim mieście, a potem się wycofała i naciskała żeby to on się przeprowadził
  • Odpowiedz
@jmuhha: Bo Marta pseudonim roboczy ,,Bot" chciała zrobić karierę na insta, być influencerką, a bogol pracujący w Niemczech pseudonim ,,Cygan" porwałby większość kobiet, zaradnością, dobrą gadka czy nawet $$$, ale nie ją. Ona w programie wypadła nieźle nawet, ale działalność poza programem, sprawiła, że tylko dzięki Idze i Mongolicy nie okazała się najgorszą uczestniczką programu, była jeszcze taka typiarka od ratownika Maćka z Końskich co dla mnie była mega irytująca,
  • Odpowiedz
@jmuhha: Nawet za tą akcję chyba już po programie Di Caprio nie jesteś na torcie. Chłopak coś tam palnął, że Di Caprio nie jest, a ona wykorzystała to go od obśmiania po programie. Typ nie był idealny, ale jej nawet do takiej Izy Krzan było bardzo daleko. Niska z dużym nosem i farbowanymi włosami u cioci Kasi za 30 złotych. Dodatkowo jej matka spod Zamościa czy tam Hrubieszowa, co była
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Według mnie również była niezwykle irytująca, a obrywało się temu facetowi. Generalnie widać, że w tych parach, to zawsze jak gawiedź wybierze ,,tego złego" to już później walczy o utrzymanie swojej opinii. Obecnie tak jest w parze Kinga i farmaceuta. Facet jest tak gnojony na niektórych forach, że głowa mała. A jak ktoś próbuje go bronić w stylu - ale jego wypowiedź miała dalszy ciąg itd to jest niszczony.
  • Odpowiedz
@jmuhha bo nikt nie chciał przeprowadzić się do drugiej osoby. Patryk zarabiał w Niemczech, wydawał w Polsce, więc miał u siebie życie jak w Madrycie - własne mieszkanie za gotówkę, dwa samochody to wszystko ze zwykłej fizycznej roboty w Reichu, ona była zwykłą sekretarką w jednym z bielskich Januszexów, podejrzanie mocno związana z firmą czy bardziej szefem.
  • Odpowiedz
@ART_31ja: Ostatnio była taka dziewczyna z Konfederacji w debacie, wszyscy kontra ona, Olejnik co też była na nie prowadziła, z 5 bab na 1 babkę najładniejszą i co w gadce wypadała z nich najlepiej. Atakowali ją na każdym kroku. Tak chciały zrobić z niej worek bokserski. W którymś momencie wypaliła bombę o stadzie lewackich os. Tutaj tak samo. Przemoc ma płeć itd. Jak dziewczyna gada Di Caprio nie byłeś czy
  • Odpowiedz
  • 1
@galicjanin Ej, wiecie co? Ja Patryka bardzo polubiłam i wiem, że jego sytuacja zawodowo-materialna było spoko itd. Tylko przypomnijcie sobie jego rodziców!! Może i sympatyczni, ale ojciec mega narzucający, wtrącający się, widać było, że Patryk nie panuje do końca nad tym, żeby asertywnie się tym rodzicom postawić. I myślę, że Marta przemyślała sprawę i co z tego, że miałaby wygodne życie tam? Patryk pracujący w DE, ona często sama w nowym
  • Odpowiedz