Wpis z mikrobloga

#ufc Jestem ciekaw waszych opinii po pierwszej rundzie. Walka bliska, zawodnicy nie odpuszczali w kwestii kontroli środka oktagonu. Boksersko Gamer wygrywał ten pojedynek, był celniejszy. To co mogło rzutować na interpretację tej rundy przez sędziów to moment w którym gamrot poszedł po sprowadzenie i fiziev wystrzelił ciosem. Jednak w moje opinii nokdaunu tam nie było. Kombinacja fizieva mimo, że wyglądała efektownie była uderzona na garde ewentualnie bitw przez garde, chwilę wcześniej Mateusz trafił czysto którymś z prostych. Szkoda tej próby sprowadzenia na koniec, kilka sekund i Mati miałby obalenie. Zakończenie... strata dla nas wszystkich, bo pojedynek zapowiadał się miodnie.
  • 9
@ORP_Bolek: na kartach punktowych był fiziev wiec nie ma co spekulować. Walka może i bliska ale przegrywał ewidentnie. Prób obalen miałby sto ale i tak by się mu to nie udało fizjev ma za dobre zapasy defensywne
@Golodupcow: ludzie wy jesteście jacyś #!$%@?. Gamrot wygrał przez kontuzje fizjeva wy sobie możecie uważać ze był lepszy ale #!$%@? mnie i sędziów wasze zdanie obchodzi bo na kartach było 10-9 wiec do momentu poddania walkę przegrywał elo