Wpis z mikrobloga

To jest niesamowite. Jeśli chodzi o wzrost to bez zawahania 90% lasek mówi 180cm, nie ważne, że to jest coś czego nie da się zmienić. Natomiast z wagą, którą przy odrobinie wysiłku się dopasuje od razu mają ból d--y jak to facet może mieć jakiekolwiek wymagania i preferencje. #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Mrbimbek: tylko ze ja nie siedzie w piwnicy, pracuje nawet na 2 etaty i jezdze czasem do trojmiasta i znam takie przypadki , nawet jak zagadywalem do kobiet to bylem wysmiewany ze karlem jestem, mam ponizej 170 wzrostu, teraz 15 latkowie sa wyzszy ode mnie
  • Odpowiedz
To jest niesamowite. Jeśli chodzi o wzrost to bez zawahania 90% lasek mówi 180cm, nie ważne, że to jest coś czego nie da się zmienić.


@prawiczek92: A myślisz, że kobiety obchodzą faceci, którymi nie są zainteresowane? Dla nich jesteś mniej warty niż pies.
  • Odpowiedz
@prawiczek92: 80% facetów jest nieatrakcyjna dla kobiet i w tej grupie kobiety mogą przebierać jak żul w śmietniku. Jednak jak chcą partnera z top 20% to okazuje się, że ten ma wymagania (takie jak bycie szczupłą) i wtedy dostają errora w głowie bo kobiety są kompletnie nieprzyzwyczajone, że muszą coś robić żeby podobać się facetowi.
  • Odpowiedz
@prawiczek92: Mam podobnie - manlet ale dbam o siebie ale niestety wracamy do punktu w którym kobiety ogólnie mają nas gdzieś a jak słyszą o jakiś wymaganiach z naszej strony to wybuchają śmiechem bo jak to tak manlet może mieć wymagania xDDDD.
  • Odpowiedz
@power-weak: Jeśli chcesz to zrób sobie eksperyment - załóż profil normika na tinderze z opisem 190cm a potem 174cm. Szybko zobaczysz różnice i zrozumiesz, że nie ma nic dziwnego w nazywaniu się manletem mając 174cm.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner To się taki 190cm będzie miał większe powodzenie niż taki 174cm to wiem ale 174cm to na serio nie jest żaden manletem taki wzrost pozwala ci żyć normalnie co prawda już trudniej w życiu miłością ale według mnie "prawo" do Nazywania siebie "manletem" mają osoby Tylko poniżej 170cm jako chłopak
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: jesli masz 174 wzrostu to w Polsce nie ma tragedii


@prawiczek92: Mam jakieś 4cm mniej niż średni facet w Polsce a do tej statystyki liczyli ludzi mających teraz po 60+ lat. Obecne pokolenie 20~ latków ma średnio jakieś 180-181cm, więc do nich już tracę 7cm. Przypominam też, że średni wzrost nie jest sukcesem - to najwyżej moment w którym twój wzrost przestaje działać na twoją niekorzyść.
  • Odpowiedz
ale 174cm to na serio nie jest żaden manletem taki wzrost pozwala ci żyć normalnie co prawda już trudniej w życiu miłością ale według mnie "prawo" do Nazywania siebie "manletem" mają osoby Tylko poniżej 170cm jako chłopak


@power-weak: Z każdej grupy chcą mnie wykluczyć. ()
  • Odpowiedz