Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: powiem ci, że sam o tym zacząłem myśleć już po rozpoczęciu kursu i to nie jest takie łatwe, u mnie w Wordzie Autosany podstawia MPK, a większość szkół w okolicy jeździ na innych markach, to nie kategoria B gdzie każdy jeździ na Kiach Rio
@DiorSauvage: Jakie miasto? Zazwyczaj szkoły są dogadane z instruktorami z MPK i załatwiają im jazdy na autosanie. Warto chociaż ogarnąć sobie tego autosana aby wiedzieć gdzie są jakie płyny eksploatacyjne itd.,
@DiorSauvage: dobrze byłoby, żebyś chociaż z kilka godzin pojeździł autosanem bo może być zdziwko.. w końcu 60 godzin wyjeździłeś na manie. No a już całkowita podstawa jak ktoś wyżej wspomniał to ogarnąć gdzie są podstawowe rzeczy do sprawdzenia w sanie
@DiorSauvage: Zależy od piątku, rotacyjnie masz nowszego autosana, starszego autosana, i miejskiego MANa w automacie, alt o to już się musisz właśnie podpytać w MPK, do kogo masz nr?
@DiorSauvage: no powiem Ci, że nie zazdroszczę tej sytuacji. Ja gdy robiłem kurs kat D to od początku wiedziałem, że będę zdawał egzamin na tym wozie co się uczyłem i w dniu egzaminu pojazd elegancko był podstawiony na placu
@KapitanPolska: teraz to już po fakcie, zreszta dla mnie nie jest problemem to ze mam zdawać na innym, krótszym autobusie, tylko po prostu wcześniej wolałbym trochę go poznać, pokręcić się po placu, przejechać się po mieście itp
@cavird @KapitanPolska wszystko pozdawane, czekam na prawo jazdy z wbitą kategorią,

jeszcze pytanie w kwestii karty kierowcy - w szkole jazdy powiedzieli mi, że muszę czekać na nowe prawko i dopiero po tym wysyłać wniosek o wydanie karty kierowcy, z kolei znajomy mówił, że on wniosek o karte kierowcy wysyłał nie mając jeszcze prawa jazdy i czekając na egzamin z kwalifikacji wstępnej, da się tak? kwalifikacje mam już zaliczoną, ale wydaje mi