Wpis z mikrobloga

Petru, czy Mentzen w wyborach? Obaj startują w Warszawie, a wbrew pozorom wybór wcale nie jest taki oczywisty.

Obaj mają kompromitujące wypowiedzi i wpadki.
Wprawdzie oddanie głosu na Petru to również głos na Hołownie, ale głos na Mentzena to również głos na narodowców czy Korone Brauna
Podejście do gospodarki? Wydaje mi się, że w tej debacie rmf bardziej wolnościowe podejście prezentował Petru

Wiadomo, że nie podejmę decyzji na podstawie komentarzy na wykopie, ale chciałbym poznać wasze zdanie, sprawy obyczajowe i światopoglądowe zupełnie mnie w tym wątku nie interesują

#wybory #konfederacja #trzeciadroga #polityka #4konserwy
  • 12
  • Odpowiedz
@Rizzo Podobny mam dylemat. U Mentzena zaczyna wyplywac coraz wiecej #!$%@? wszelkiej masci. Z dwojga zlego chyba juz lepszy jest Petru z bezplciowym Kosiniakiem, niz Mentzen z wykretami od smiercinosnego 5G.
  • Odpowiedz
@Rizzo: Nad czym tu w ogóle myśleć. Memcen robi show i wali populizmami, sam nie wierzy w to co mówi. Rysiek od 30 lat siedzi w książkach, był doradcą i asystenem przy największych przemianach gospodarczych, wie jak te wszystkie mechanizmy działają. Zadaje zasadnicze pytania i oczekuje konkretnych odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Rizzo: Dodatkowym argumentem do głosowania na Petru jest 8-procentowy próg, jaki musi przekroczyć Trzecia Droga jako koalicja.
Jeśli TD nie wejdzie do sejmu to opozycja jest w dupie.
  • Odpowiedz
@Rizzo: zrób sobie research na temat poglądów religijnych mentzena i porównaj je sobie do poglądów brauna.

Druga sprawa to mentzen porzucił już chyba wszystkie swoje hasła którymi zdobył poparcie.

No i jak wspomniałeś są jeszcze narodowcy i braunowcy. To moja opinia ale osobiscie bałbym się, że narodowcy mogliby zacząć #!$%@?ć do pisu jakby np konfa się pokłóciła (o co nietrudno bo nie raz to już udowadniali), bo po za pisem i
  • Odpowiedz
"Rysiek od 30 lat siedzi w książkach, był doradcą i asystenem przy największych przemianach gospodarczych, wie jak te wszystkie mechanizmy działają. Zadaje zasadnicze pytania i oczekuje konkretnych odpowiedzi."

O to to. Właśnie istotne komu je zadaje i jak to się stało, że tak rzekomo ogarnięty facet spadł z rowerka przy poprzedniej szansie. Ja nie kupuję tego, że gnoić to wg niego trzeba przede wszystkim Konfę a nie Lewicę, teoretycznie gospodarczo po tej
  • Odpowiedz
jak to się stało, że tak rzekomo ogarnięty facet spadł z rowerka przy poprzedniej szansie


@ZwyklyZbieraczMinusow:

https://wykop.pl/wpis/72800571/nie-wiem-czy-dr-mentzenem-podumal-ale-grucha-aka-p#257266583

Ja nie kupuję tego, że gnoić to wg niego trzeba przede wszystkim Konfę a nie Lewicę, teoretycznie gospodarczo po tej samej stronie są przecież.


Przecie on ich nie gnoi. Po prostu idzie pogadać, zadaje proste pytania i czeka na konkretną odpowiedź a konfederaci dostają szału lub mają error 404 bo nagle się okazuje to
  • Odpowiedz
@Rizzo: masz do wyboru kandydata, który chce współtworzyć przyszły demokratyczny rząd i kandydata, który chce wywrócić stołek cokolwiek ma to znaczyć (może dosłownie). Jeżeli Konfederacja dotrzyma obietnicy i nie pójdzie z PiS-em i KO, to czekają nas przyspieszone wybory i przez ten czas najpewniej będziemy mieli nadal pisowski rząd, ale już bez większości w sejmie. Dla mnie średnio kusząca opcja
  • Odpowiedz