Wpis z mikrobloga

Zawsze wydawało mi się, że rozmiar penisa jest mocno powiązany z psychiką. To znaczy nie do końca ma to jakiekolwiek przełożenie anatomiczne, ale wszyscy koledzy, którzy są bardzo pewni siebie, rozrywkowi i otwarci na kobiety mają wielkie penisy. Myślę, że to gdzieś podświadomie część psychiki.

Jednak kiedyś w szkole na basenie, największa #!$%@? klasowa, oferma i nieudacznik, którego nikt nie lubił i każdy się z niego śmiał, kąpał się pod prysznicem i miał największego penisa jakiego kiedykolwiek widziałem. Laga do kolana.

On sam dalej został ofermą, ale w naszych oczach zyskał jako samiec alfa.

Macie jakieś przemyślenia na ten temat?

#kiciochpyta #pytanie #penis #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #przegryw
  • 27
  • Odpowiedz
  • 1
@zbrodnia_i_kawa Ale jestem pewien, że nigdy nie uprawiałaś sportu na poważnie. Gdybyś była w drużynie, gdzie masz minimum 1 trening dziennie, wszyscy się razem kąpią a potem chodzą nago po szatni przez godzinę to siłą rzeczy byś pewne rzeczy zauważała.
  • Odpowiedz
@30062018 zasada jest taka, że im większy w zwisie tym mniejszy w erekcji, więc w sumie nie wiem czy tak super na tym wychodzi. Ale najważniejsze, że na tobie zrobił wrażenie. Pozdrawiam z rodzinką.
  • Odpowiedz
Na czym polega zboczenie?


@niebieskatrytytka: od razu napisałaś, że w erekcji
Facetowi cały czas nie stoi :)

Przecież to kolega ogląda erekcje swoich znajomych.

nie erekcje zboczuchu, tylko pindole
  • Odpowiedz
facet, z przynajmniej podstawową wiedzą anatomiczną rozumie, że wielkość penisa w spoczynku nie warunkuje jego wielkości w erekcji


@niebieskatrytytka: no patrz, a u mnie to nie działa
duży i długi w spoczynku, dłuższy i większy w erekcji

nie rozumiem jak ktoś się chwali jak ma przeciętnego, ja takiego mam w spoczynku
dlatego bieganie sprawia mi problemy, bo mój zaganiacz bardzo mi się obija
  • Odpowiedz
Rozumiesz słowa nie warunkuje?


@niebieskatrytytka: a rozumiesz, co to korelacja?
Z małego korniszonka nie wyrośnie ogóras!

Ciekawe czy masz poczucie cringu

a co? chcesz mi przesłać zdjęcia swojej płaskiej klatki piersiowej, czy dupy?
  • Odpowiedz