Wpis z mikrobloga

Gdy wyciągam dokładnie ten samochód z garażu, można wtedy wywnioskować że podróż ta nie będzie krótka. Jedynie sąsiad obsmaruje, że ten sk*rwiel znowu coś kombinuje, a ja sobie jadę tylko w podróż bez większego celu.
Fura działa na mnie uspokająco. Jest moją strefą komfortu, której nigdy nie miałem. Prowadząc go, czuję się jakbym był całkiem innym człowiekiem, jako poważny ktoś. Ja w nim odpoczywam. Delektuję się dźwiękiem ciszy oraz z umiarem odtwrzanym Spotifty w trybie sali koncertowej. Kocham jego wykonanie, komfort i masaże. Nic mnie nie zdenerwuje dzisiaj. Jestem odizolowany od otoczenia. Wszystko jest dla mnie przeźroczyste. Nic mnie nie obchodzi. Ze wszystkich wyjazdów najprzyjemniejszym mommentem jest właśnie przejazd z punktu A do B. Po prostu aktywuje tempomat i sobie żegluję. Wszystko napędza potężny, a zarazem ekonomiczny silnik Diesla o mocy 380KM. Żaden użytkownik innego samochodu mnie nie sporwokuje. Nie uprawiam tym autem sportu. To ja decyduje kiedy rozpędze się w 4.7s do 100km/h.
Zazdroszczę wszystkim tym, którzy poruszać się mogą takimi samochodami siedząc z tyłu.
Nie powiem nic o wielkości bagażnika. Mogę zabrać ze sobą jakiegos wykopka na ostatni spacer do lasu. Daję słowo, że zdąży podzielić się opinią.

Taka ciekawostka. A8 miał lub ma dalej, raper Kizo i nagrał nawet z Przemem filmik na YT. Tyle, że on ma starszy, przedliftowy model. Również jest spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja #spierdotrip #podrozujzwykopem #przemyslenia

CandyToy - Gdy wyciągam dokładnie ten samochód z garażu, można wtedy wywnioskować że ...

źródło: 055452

Pobierz
  • 13