Wpis z mikrobloga

#apple #iphone

HAHAHAHAHAH

dzwoniło mediaexpert

,,dzień dobry, Magda, media expert. Dzwonię do Pana bo mamy Pana iphone'a. Nie przyjęliśmy jeszcze dostawy więc nie dostał pan informacji mailowo i smsem. Dzwonimy, żeby umówić się z Państwem, z racji tego, że jesteście praktycznie klientami VIP.... na konkretną godzinę na odbiór. Umawiamy się, żeby wszyscy w jednym momencie nie przyjechali"

VIP bo się załapał na iphone'a w piewszym rzucie, w pierwszej dostawie XDDDDDD
umówiłem się, na 13:30 XDDDDDD

W POLSCE JAK W LESIE, NIE W POLSCE JAK W CHLEWIE
  • 16
TAK BEDE JEŹDZIŁ NA WASZYCH GAHBACH

NIE DLA PSA, DLA PANA TO

A tak na serio, mocno kisnę z tego. Miło, że zadzwonili i umawiają się na konkretną godzinę, żeby sobie młynu na sklepie nie robić.... ale jak usłyszałem ,,dzwonimy do wszystkich Państwa co zamówili, bo jesteście klientami VIP" to parskłem babie w słuchawkę XD

@PurpleHaze gdzie tam, wypierdziany dres i brak dezodorantu i perfum, niech widzą dominację
@massakari ja w Media Expert 14:03 miałem już złożone zamówienie. W Zielonce koło Warszawy odbior. 4 sztuki dziś do nich przyjechały wszystkich iphone'ów a już od rana ludzie byli pytać czy są jakieś do kupienia od ręki. Kierownik mówił, że ludzie co mieli zaznaczony odbiór osobisty i płatność w sklepie to muszą szybko brać i odbierać bo Media Expert dało sklepom przykaz, że po jednym dniu w sklepie gdy ktoś nie odbierze
@Oldirtybastard: ja zyje w uk i co roku mialem mozliwosc wyboru odbioru w sklepie ale tym razem sie nie dalo, jak by ktos zamawial iphona przedwczoraj to odbior by mial w polowie listopada dopiero. Dzisiaj dostalem update ze moj iphone zostal wyslane bedzie w poniedzialek u mnie wiec tragedi nie ma