Wpis z mikrobloga

@onepnch: To nie jest (jeszcze) Iran, żeby kobiety chodziły w burkach. Generalnie jak się laska fajnie ubierze, to największy pocisk jest ze strony brzydszych kobiet - ale żeby faceci też narzekali? A to że jakiś program przyciąga większą oglądalność ze względu na atrakcyjność prowadzącej/prowaqdzącego, to też nic złego, o ile merytorycznie jest wszystko OK.
@onepnch @Rasteris A w jakim innym stroju miała by występować w filmie, którego założeniem jest zbieranie wyświetleń i subskrypcji? I tak serio - gdybyście pracowali na budowie to chcielibyście żeby taka baba założyła robocze ciuchy i wam pomagała?
@Professor_Of_Logic: Ja nie mam nic przeciwko nagości ale wszystko ma swoje miejsce. Raz trafiłem jakiś kanał gdzie dziewczyna się zajmowała polowaniami itd. myślę sobie ciekawa sprawa - popatrzę. Idzie niby na polowanie tropić jakąś sarnę, wszystko fajnie ale dekolt #!$%@? jak te baby na twitchu XD Nie jestem prudem ale mi powoli #!$%@? brzydnie to farmienie simpów gdzie się tylko da
@dddobranoc: bycie kobietą i prezentowanie czegokolwiek publice w internecie jest #!$%@?, jak nie spermiarze to plotkarze i hejtery. xD Spermiarstwo jednak palmo pierwszeństwa w obrzydliwości, przeczytajcie sobie komentarze na insta lub fb jakiejkolwiek atrakcyjnej kobiety z mediów, ohyda totalna.