Wpis z mikrobloga

@panpajong: Taka prawda.
Lvl 25 here, ale spotykałem się jeszcze na początku roku z dziewczyną lvl 18/19.
Za dużo normalnie nie porozmawiasz, bo różnica spora i temat szkoły i matury trochę nudzi - ale laska była 9.5/10, klasycznie ładna, wysportowana (szkolna drużyna siatkarska dziewcząt).

To co zrobisz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@miklach25: wzrost 180 hier xd także przegrałem chyba w tą grę bo morda też średnia xd No i co, prawda to że charakter gra dużą rolę? XD bo niektórzy tak bredzą. Jak taka rzeczywistością lightczadzika jak Ty wygląda? pochwal sie
  • Odpowiedz
Jak taka rzeczywistością lightczadzika jak Ty wygląda? pochwal sie


@interpenetrate: Na wstępie - nie mam kwadratowej szczęki, hunter-eyes, wypasionego sześciopaku i tych paru innych przymiotów, które wykop tak uwielbia.
Mam 188 i określony jestem jako szczypior ze swoją wagą 75-76 kilo. Trochę biegam, okazyjnie raz w tygodniu siłownia - ale cudów nie ma.

Laski co prawda same mi do łóżka nie wskakują, ale też szukam takich, które potrafią się wysłowić (omówiona licealistka, mimo że tematy dla mnie już trochę nużące, to była też całkiem
  • Odpowiedz
No i co, prawda to że charakter gra dużą rolę? XD bo niektórzy tak bredzą.


@interpenetrate: to nie są brednie tylko właśnie prawda xd tylko to jest skomplikowany temat, bo w charakterze niekoniecznie chodzi o to czy jesteś miły czy nie tylko czy jesteś creepem czy nie xd
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: to swoją drogą xD wystarczy powiedzieć kilka komplementów, żeby zbalansować snucie planów na przyszłość po tygodniu znajomości albo wypytywanie co robi kiedy nie odpisze po 10 minutach xD
  • Odpowiedz
No i czemu sie rozpadło?


@pejootl: zaczęła studia na UM w Łodzi, a ja jestem z Wrocka i średnio widziała mi się kontynuacja związku na odległość ze studentką zakuwającą na medycynę ¯\(ツ)/¯
I ze względu na mój czas, i potencjalnie jej - bo ja dobry chłopak jestem i nie chciałem się w czasochłonne plany w--------ć porządnej dziewczynie.
  • Odpowiedz