Wpis z mikrobloga

@n_____S po co tam do mnie piszesz skoro widzisz że typ usuwa moje posty bo go prawda boli XD Raz że przyszedł na mirko w celu szukania prawnika XD dwa że pierze swoje brudy publicznie, a po trzecie jest chamski po czwarte bez honoru bo można mieć odmienne opinie ale usuwanie postów to automatycznie na tej stronie utrata honoru, po piąte nikomu się nigdy nie wierzy w to co pisze bez dowodów bo on sobie może napisać że buli 10k$ mc a prawda może być taka że nie płacił przez pół roku, mniej wiary w internetowe profile bo łatwowierność w internecie może się kiedyś źle dla ciebie skończyć, a już w ogóle jak ktoś ma interes w tym żeby mącić tym bardziej nie powinno się mu wierzyć na słowo

niech siedzi u mnie na czarnej, tam jego miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@SarahC: usunął po tym jak napisałem. No na pewno prawda może być inna, ale po co miałby kłamać, skoro potrzebuje porady i jest "anonimowy". Czasami Mireczki potrafią dobrze doradzić.

@n_____S: Miałam przykład typa który w zakładzie pracy poszedł po podwyżkę do kierownika na alimenty a pół roku później komornik siadł mu na konto z powodu niepłacenia w ogóle. ¯\(ツ)/¯ Moja wiara w ludzi jest nikła w internetowe profile zerowa. I to jest zdrowe podejście. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak ktoś jest agresywny to już w ogóle zjeżdża w dół drabinki. Wiesz co napisałam w tamtym
@SarahC: niestety, jeśli chodzi o pieniądze, to ludzie potrafią kłamać w żywe oczy i odwrócić się od drugiego człowieka. Jakby nie patrzeć, to rzeczywiście masz zdrowe podejście - ja też nie lubię ludzi.
Mnie alimenty nie grożą, bo nie chcę mieć kaszojadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@n_____S:

Mnie alimenty nie grożą, bo nie chcę mieć kaszojadów

Lepiej tak niż potem płakać na cały świat, że nie ma za co wykarmić albo że jak bombel skończy 16 lat to może #!$%@?ć pracować w kołchozie który zniszczy mu zdrowie i zabierze czas który powinien przeznaczyć na naukę. XD