Wpis z mikrobloga

Jakie są możliwości zdobycia akademika na PW na ten rok akademicki?

Jestem pierwszakiem, brałem udział w 3 akcjach ale z żadnej się nie dostałem bo dwa razy nie mialem USOS'a, a za trzecim razem nie było już miejsc :/
Udało mi się znaleźć nawet kolegę co chciał oddać pokój bo nie wykorzysta i tak, ale w centrum kwaterunku powiedzieli mi, że nie można tak oddawać pokoju, i że musi trafić z powrotem do puli, a w kolejce jestem podobno ponad setny.

Podobno z banku miejsc można coś załatwić, a otwiera się 7/8 października. Z dawnych postów czytałem, że ustawiają się już poprzedniego dnia w administracji, żeby zdobyć miejsce.

A dodatkowo, jakie polecacie akademiki do "życia studenckiego"?
Z tego co widzę to Alcatraz/Babilon/Żaczek wydaje się najrozsądniejsze przez mała ilość osób z EITI/MINI/MEL/Elektryczny i bardziej zróżnicowane wydziały.


#politechnikawarszawska #pw #warszawa #akademik
  • 8
@gbaranski raczej bank miejsc, do tego czasu dużo też odpadnie bo im się warunki nie będą podobać, w miarę możliwości jednak z doświadczenia powiem z daleka od alcatrazu
@gbaranski ogólnie duże problemy z robakami i jak nie trafisz na piętro po niedawnym remoncie to kiepski standard, ja studiuję na południowym kampusie więc dla mnie żaczek jak znalazł był i w sumie nadal tu jestem polecam o ile dojazd będzie ci pasował a w innych nie mieszkałem
Ba, nawet wyborcza pisala o tym kilka dni temu. Alcatraz wyróżniony :DDD. Sam dzis zabilem z 10 karaczanów... a administracja ma to w dupie. Ostatnia ogolna dezynsekcja calego akademiku byla 2 miesiace temu XD