Wpis z mikrobloga

@midcoastt mam 7, czytnik linii mógłby być lepszy, choć najgorzej nie działa, daje radę, czasami trzeba 2gi raz przyłożyć. Jak dla mnie mógłby być mniejszy, gl niższy. Poza tym nie widzę wad, bateria ~1.5 średniego używania, bardziej intensywny z dzień.
@shadow7pl nie każde jeżeli nie zależy Ci na ochronie. Pixel ma trzy razy większy aparat od tego S20 i jest to zaleta nie wada oraz tyczy się wszystkich obecnych flagowców. To tak jakby narzekać w dzisiejszych czasach na niewymienne baterie w telefonie.
@Ceedzik mam 2 Spigena i 1 Nillkina i wszystkie nachodzą na wyspę, zresztą nie wiem po co ta dyskusja... wg mnie jest gruby i tyle, dla mnie to wada wynikająca z koncepcji budowy telefonu przyjętej przez Google'a, a dla Ciebie to może być zaleta.
@shadow7pl nie rozumiem zupełnie Twojej logiki. Nie mówię że to zaleta ale to tak jakby oczekiwać w samochodzie silnika 5.0 i narzekać że ma zbyt dużą maskę. Poza tym dwie obudowy na rynku to nie wszystko. Jak chcesz małe aparaty to nie szukaj tego w flagowcach - Pixel 7a jest praktycznie płaski.
@Ceedzik Pixel 7 jest grubszy o ponad 1cm od S23 (którego aparat jeśli nie jest lepszy to jest porównywalny). Więc nie sugeruj proszę, że telefon musi być gruby żeby miał świetny aparat.
@Pawliko to tyczy się wszystkich telefonów z Androidem 10 I nowszym. Wina leży po stronie skomplikowanego prawa w Europie w tej sprawie


@Ceedzik: Powiem tak, #!$%@? o szopenie, jakos kazda strona, kazda aplikacja zbiera dane o mnie i generalnie NIC z tym nie mozesz zrobic. A ja nie moge bez kombinowania wlaczyc durnego nagrywania... Gdzie w dzisiejszych czasach mozna to obejść na 5 różnych sposobów, chodzby odpalenie glosnomówiacego i odpalenie dyktafonu.
@Pawliko miałeś do czynienia z jakimkolwiek Xiaomi nowszym jak 7 generacji? Czy jakimkolwiek aktualnym telefonem jaki wyszedł w europie 3 lata wstecz? O czym ja nigdy pierd...?