Wpis z mikrobloga

Gardzę tymi łysymi, brzuchatymi kanapowcami którzy - #!$%@?ąc od problemów rodzinnych Roberta - kwestionują i podważają jego ogromny dorobek.
W ogóle jakoś tak czuję coraz większe obrzydzenie do Polaków, to jest tak głupi naród, tak zakompleksiony i bez godności - tak jakby czekali na moment by #!$%@?ć, wbić w ziemię. Masz być taki jak my. Widać to szczególnie na tle komentarzy obcokrajowców.

Grafika poniżej to jest przepaść której żaden Polak już nie przeskoczy.

#przemyslenia #pilkanozna #lewandowski
Pobierz cpt_foley - Gardzę tymi łysymi, brzuchatymi kanapowcami którzy - #!$%@?ąc od problemó...
źródło: 4e61c61513cff4e3c8537d2142fcf1bfcc4a66f7c2b6f13358c1c2f086822337
  • 16
@cpt_foley: Przepaść ogromna. W sumie wychodzi na to, że Polacy w LM ledwo razem ponad 100 goli nastrzelali, bo pewnie dalej Citko ma z 2 gole, w tym jeden z Atletico, z 1 ma Marcin Żet z Chelsea, bo to pamiętam jak grał w APOEL-u, z jedną Sagan chyba dla Aalborga strzeloną ze spalonego, co mu uznali, bo nawet jak Legia grała ostatnio to jakoś Prijović, Nikolić strzelali, nawet nie wiem
@cpt_foley: Mocno podpadł w PZPN Wołosik z Białegostoku co pisze sporo o piłce, bo ujawnił, że każdy wywiad z Grosikiem to były ciężary jak grał w Jadze. Stwierdził, że typ jest na poziomie lekkiego upośledzenia. Dostał sporo gróźb, sporo hejtu, ale Grosik oprócz mega szybkości w miarę wytrzymałości jak na 35 lat to taki typowy jeździec bez głowy co niewiele myśli, bo nie chce lub nie umie. To samo problem Góralskiego
Grafika poniżej to jest przepaść której żaden Polak już nie przeskoczy.


@cpt_foley: tak pewnie mówili naście lat temu jak gucio miał 8 bramek w LM XD
czarnowidztwo mocne. skoro takie podejście to po co grać dalej w piłkę? zaorać i tulipanów nasadzić albo parkingi porobić.
@Elijahu: szacun za pamięć, ja mecz kojarzę, bo ktoś skomentował wtedy wszyscy są zadowoleni, oprócz romana wu co wrócił do bramki borussi na mecz lm i dostał 4 sztuki z Legią;)
@Sylwiusz89: Na oko to będzie z tego150 goli. Powyżej masz już 124 bramki. Pisz strzelił 2, Kucharczyk, Staniek, Jóźwiak i Podbrożny po jednej - to już daje 130 goli. Citko i Dembiński 2, Majak, Czerwiec - to już 136.

A potem masz całą masę co postrzelali po jednej - Saganowski, Żewłakow, Dziubiński, Sypniewski, Glik - nawet dwie wbił, Piszczek, Hajto chyba. Krychowiak chyba też coś wbił dla Lokomotiwu. Andrzej Rudy. To
@rooger: Sezon Legii był bardzo dobry za Janasa + skład 100 % Polski. Chyba słynny Roman Oreszczuk wygrany w karty był wcześniej. Widzew to samo skład 100 % Polski, bo ten Andrej/Andrzej Michalczuk dostał paszport polski, chyba po karierze, ale dostał, więc coś takiego jak w siatkówce Maria Liktoras. Sagan i Żewłak pamiętam. Dziubiński chyba strzelił 1szą bramkę jak Polak w LM. Sypniewski na Arsenalu kładąc na d8pce Seamana. Oj ten
@Sylwiusz89: Jeszcze Roman Kosecki dla Nantes strzelił, ale więcej już chyba nikogo nie pominąłem.

Norwegowi i Chorwaci mogą mieć tych goli więcej, ale raczej nie jest to przepaść. Norwegów mocno Haaland ostatnio wydźwignął, choć trzeba przyznać, że oni tych strzelców 5+ goli mają zaskakująco dużo, dzięki Rosenborgowi.

Chorwaci mieli niezłych napastników, ale w sumie Suker i Boksić mieli prime w czasach kiedy mniej zespołów grało w LM i było mniej meczów.
@rooger: Sprawdziłem, masz rację co do Białorusinów, nastrzelali mało jak na 3 starty, nie wiem czy Legia nawet w tym ostatnim stracie nie miała więcej goli strzelonych niż oni w 3 sezony. Tylko Legia Borussi 4, Realowi 4 i z Portuglaczykami z 1, bo tam 1:0 było w meczu decydującym. Rosenborg był jakimś tam fenomenem, dobrze grał w pucharach, mistrzostwo zdobywał regularnie, chyba tylko Skonto Ryga podobnie u siebie, a liga