Wpis z mikrobloga

@rosso_corsa: używam i prosta zasada - pływać dokładnie stylem, nie robić wygłupów, nie zatrzymywać się na dystansie, nie nurkować. Wtedy działa ;) Niestety to często nierealne i wyskakują problemy. Ja często pływam wg. dodanych wcześniej treningów i jakoś jakby wtedy mniej problemów. No i przy, nazwijmy to, niepoprawnym pływaniu wybieram opcję "ćwiczenia".

Ale pilnując się zasad z początku praktycznie nie mam problemów.
@mirekwirek: no nie wiem, z huawei bylem kilkaset razy na basenie plywam zawsze podobnie i tam nigdy nie bylo zadnego problemu w dodatku ma sekcje ile kazdy basen mial swolf i ile czasu kazda sekcje plynalem i nawet styl mierzy poprawnie jak plywam na zmiane klasyczny/zabka. jezeli garmin tak kuleje to niestety wracam do huaweia chociaz venu bardzo mi sie spodobal :(
@rosso_corsa: przecież garminy też mają swolfy.. w podziale na całość/interwały/poszczególne baseny.
Nigdy nie miałem problemu z garminem a trochę tych KM było na basenie, jeśli płynie się normalnie, ustawi wcześniej odpowiednią długość basenu to wszystko powinno działać.
@cohontes: sa wykresy tempo-ruchy-swolf ale tylko w calym przedziale cwiczenia. nie widze nigdzie nigdzie segmentow jak w huawei no chyba ze okrążenia ale to po kazdym basenie by trzeba wduszac przycisk ze nowe okrazenie..
potestuje go jeszcze moze mam po prostu wadliwy model czy cos
rosso_corsa - @cohontes: sa wykresy tempo-ruchy-swolf ale tylko w calym przedziale cw...

źródło: n89eyi062pl91

Pobierz