Wpis z mikrobloga

Czy otrzymał ktoś z was BK 2% w PKO BP i mógłby zdradzić jak długo czekał na decyzje? W apce mój wniosek widnieje na etapie 2/3: Ocena nieruchomości. Infolinia mi dała znać, że 18/09 nieruchomość pozytywnie przeszła weryfikacje i zastanawiam się jak długo ten wniosek jeszcze będzie procesowany.
I czy składał ktoś wniosek w mBanku? Jestem wieloletnim klientem, mam konto intensive i w sumie zastanawiam się czy nie złożyć dodatkowego wniosku tam. Z tego co udało mi się wyczytać to całkiem sprawnie procesują te wnioski i już są pozytywne decyzje w sprawie BK2.
#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korin_: Nie jest taka zla, dla klientow mBanku z kontem Intensive marza jest na poziomie 2,14, do tego koszty poczatkowe to tylko 4 stówki.
@majkel88: Doradca twierdzi, ze jest szansa na decyzje w ciagu 2/3 tygodni.
Skladalem jeszcze do Aliora, ale tam dostałem ostatnio informację, że decyzja się opóźni o 4 tygodnie, a czekam od 25 lipca xD
  • Odpowiedz
@korin_: Chyba wymagaja kilku miesiecy stazu :P Ale z tego co widzialem to ta marza moze zostac obnizona po tych kilku miesiacach.
Konkrentym minusem jest warunek wplywow conajmniej 7k na konto co miesiac, wiec raczej jest to oferta skierowana dla kogos kto zarabia troszke powyzej sredniej krajowej.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: Kontrolowales w jakis sposob etapy wniosku?
Zauwazylem, w IKO jestem na ostatnim etapie, czyli 'Etap 3/3: Ocena zdolności kredytowej i zastanawiam sie jak dlugo jeszcze pozostalo do decyzji.
U mnie ten wniosek strasznie dlugo lezal na kupce, ale jak to ruszylo to rzeczoznawca pojawil sie od razu na drugi dzien.
  • Odpowiedz