Wpis z mikrobloga

ak bym kupił carbona z ams pod pla


@czechu:
1, ale karbon z ams to tak trochę bezsensu pod PLA (tutaj wystarczyły P1P bez budy, z ams).
2. p1/x1 możesz podłączyć do 4 amsów, ams lite - łączysz wprost do extrudera, więc >1 nie podłączysz
@hrumque i @sorek ja to wszystko wiem ale na pewno jest dużo ludzi co szli w hi-end (carbona) żeby szybko drukować kolorowe pla a jednocześnie zwykle starcza im te 4x kolory. I tu się okazuje że takie gówienko jest 10% szybsze :D
  • 0
@czechu: zapewne podobne rzeczy niedługo będą w FW tych urządzeń więc to bym się nie martwił :D Ale tak, jak nie potrzebujesz dużych rzeczy i głównie robisz kolorowe zabawki - genialna rzecz :D

Sam kupiłem P1S i nie żałuje, bardzo fajna drukarka :D Tylko niech problemy software (kamera, karta sd) naprawią i będzie git :D
@sorek firmware nie ogarnie tego tam mechanika jest inna (przy zmianie filamentu cofasz 1cm a nie 30). Sam używam p1p i nie żałuję zakupu, ale jak bym kupił carbona z amsem ? Nie wiem
na pewno jest dużo ludzi co szli w hi-end (carbona) żeby szybko drukować kolorowe pla a jednocześnie zwykle starcza im te 4x kolory. I tu się okazuje że takie gówienko jest 10% szybsze


@czechu: I wtedy sprzedają mi swojego carbona za dobrą cenę, a biorą sobie takie szybsze gówienko... i wilk syty, i owca w ciąży...