Wpis z mikrobloga

Podczas nudnego korporacyjnego live meetingu weszłam Instagrama, a tam lajw fitnesiary, myślę sobie no idealnie. Usłyszałam tylko że wybiera się do Stanów jak tylko Zuzia schudnie (jej pies) (ʘʘ)
Kilka komentarzy z pytaniem czy blik do niej doszedł...
Wyłączyłam lajwa, już wolę nudne korpo gadki
#hotelparadise
  • 25
@Kejti_Kejti: pokłóciła się z izą, dziś po nia przyjechali rodzice. podobno robiła live w nocy czy wieczorem, tam była jakaś karetka, policja, szarpała się z nimi. teraz jest w lubartowie. mówiła, że idzie na studia (XDDD) bo wczesniej nie było jej dane i idzie na medycyne. mówiła też, ze jedzie dzis do gdanska. ii co tam jeszcze... no że nie ma pieniędzy klasycznie, ale żeby jej wpłacali blika, to jej się
@Kejti_Kejti tam się dzieją cuda, to co ona tam wygaduje to jest jakaś abstrakcja.
Dzisiaj prosiła ludzi, żeby pomogli jej spłacić kartę kredytową, ktoś jej na to odpowiedział, że powinna może iść do pracy, Wiktoria odpowiedziała, że nie chce pracować, bo chce żyć.
Tak czy siak, przykro się na to patrzy.
Fakt jest taki, że jeśli ona nie czuje potrzeby zmiany, czy leczenia, to nikt jej do tego nie zmusi.
@Kejti_Kejti @Supinka @agahej ona jedzie do Gdańska bo rano na livie opowiadała, że nie ma gdzie i za co żyć i pytała kto ją przygarnie na jakiś czas i odezwała się jakaś laska z konta jakiejś trójmiejskiej knajpy, że Wiki ma do niej zadzwonić to tamta jej pomoże. Stąd nagle wyjazd nad morze. Już mówiła, że będzie codziennie rano na plaże na spacery chodzić. Ona chyba myśli, że Gdańsk to jedna dzielnia,
@tojaantenka: jeszcze wybiera się w podróż po Europie, ale nie ma żadnej kasy i żadnych rzeczy, więc chyba liczy, że bliki zapewnią jej bilety pociągowe, bo Zuzia za ciężka do samolotu więc stany odpadły. Skoro nie ma kasy to kto miał jej postawić bilet do Stanów? Posłuchałam 10 minut i stwierdziłam, że szkoda czasu bo odpaliła chyba tylko po to, żeby zebrać kilka blików. Do Gdańska zaprosiła ją dziewczyna z insta,
@agahej: @Jolziom1 @Stonka_88 @Adriabba @katarzyn-raz-dwa @Kejti_Kejti hahaha:) nie rozumiecie jakie to poświęcenie aby rezygnować z pracy i żyć na czyjś koszt. Po to ma swoich psychofanów aby opłacali jej wszystko - niech idą za nią do pracy i dzielą się swoim zyskiem bo kretyni kilka lat temu widzieli że niemiło spędziła wakacje w HP i jej się należy. Co z tego że to co dziiało się w HP to pikuś przy
@kipman1 a właśnie przed chwilą odniosła się do tych rewelacji, że niby firmy nie chcą z nią współpracować, że to bzdura i tak się właśnie składa, że się mega jara bo właśnie DZIŚ odezwała się do niej popularna firma produkująca podgrzewacze do tytoniu i będzie z nimi współpracować ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki zbieg okoliczności.