Wpis z mikrobloga

@nadziej_c laska była jego narzeczoną i chyba lepiej wie kto był jego przyjacielem. Jakoś nie było widać wcześniej żeby młody muran przyjaźnił się z farmazeuszem. Wierzę jej niż jemu
  • Odpowiedz
@oblok: bo przecież tak właśnie było, sam Mateusz o tym mówił. To był czas kiedy Stary Murański przestał się odzywać do Mateusza i na pytania co myśli o tej zgodzie odpowiada " o rodzinie się mówi dobrze albo wcale " Bardzo ciekawe też jest, że kilka dni później stary Murański odwiedził go wieczorem jak ostatni i tej właśnie nocy Mateusz dostał bezdechu sennego, szybka kremacja i Stary Murański wytoczył sprawę Tańculi
  • Odpowiedz
@oblok ej ale czemu krzyczysz na mnie kiedy ja tylko opisałem przebieg wydarzeń, przecież to nie moja wina że taki przebieg był
a nawet wszystkiego nie opisałem jak to że Jacek tutaj przyszedł robić swoją karierę na plecach syna czy na planach filmowych nie odpuszczał go na krok sterując wszystkim
  • Odpowiedz
@Dupazbita @wrth: Przecież macie głosówkę którą amadi wstawił do neta gdzie Muran nazywa go przyjacielem, i jeszcze wywiad gdzie mówil że jego i kogoś tam jeszcze najbardziej lubi we freakach. No to teraz idąc Waszą logiką nie powinno się wierzyć jej, tylko muranowi skoro sam to powiedzial xd
  • Odpowiedz
@RafDan: Jakby powiedział „jesteś moim przyjacielem” to spoko, ale tak rzucone „przyjacielu” to ludzie przecież mówią od tak sytuacyjnie. Nie wiem jak u farmazeusza ale jakbym miała komuś udowodnić, że ktoś jest moim przyjacielem, to nie poparłabym tego tylko dwiema głosówkami, które po prostu brzmią jak rozmowa zwykłych kolegów. Nic szczególnego, co potwierdziłoby ich zażyłość, tam nie padło.
  • Odpowiedz
@saganoren: @oblok: młody był na terapii (i to nie uzależnień) i nie jest prawdą, że chciał starego w swoim otoczeniu. Prawdopodobnie więcej wie narzeczona, ale raczej nie chce dostać bezdechu sennego. Wiecie - to całkiem normalne, że przy reanimacji łamie się żebra i trup pluje krwią. Tylko ona ma prawo o tym mówić otwarcie, stary muran te prawa stracił 25 lat temu.
Prawdą z tego co gangrena gadał jest tylko
  • Odpowiedz
@kamillus: Widzę, że znowu o tym piszesz. Zdajesz się mieć dużą wiedzę na temat Murańskich, więc, czy mógłbyś odpowiedzieć, bez wdawania się w szczegóły, na dwa pytania?

- Jakim cudem sekcja zwłok nie wykazała śladów morderstwa i Jacek nie poniósł konsekwencji? Przecież nawet Niewolski mówił, że Mateusz się zaćpał, nawet on nie zasugerował morderstwa
- Czy w pedofilii i handlu dziećmi przez Jacka jest choćby ziarno prawdy?

Z góry bardzo dziękuję
  • Odpowiedz
@Petsyk: ja mam tylko wiedzę o tym, że młody uczęszczał na terapię niezwiązaną z uzależnieniami. Szczegóły może znać tylko narzeczona (bo tylko ona może wiedzieć czy by sobie tego życzył czy nie - a obecnie dla niej to nadal może być zbyt bolesne), z osób uczęszczających na tego typu terapię też raczej nikt nic nie powie, bo to są sprawy, które raczej trzyma się w tajemnicy. Ewentualnie ktoś z młodości młodego
  • Odpowiedz
@kamillus: Dzięki bardzo za wyczerpującą odpowiedź. Jest to rzeczywiście niepokojące, oby okazało się nieprawdą. Mam nadzieję, że jeżeli ktoś o tym wie, to o tym powie. Pozdro
  • Odpowiedz