Wpis z mikrobloga

On przekreślił ją od razu, nie po paru godzinach. Zastanawiam się czego on się spodziewał, szczególnie, że nie nazwałabym Kingi brzydką. Sam zresztą jest ok, ale daleko mu do ideału w mojej opinii
  • Odpowiedz
@Squirell_: nie wiem jak było wiec się wypowiem: dla mnie to mógł być splot kilku czynników - pierwsze primo, bardzo wyraźny preferowany typ urody, w który ona się nie wystrzeliła, drugie primo, zbyt ekspresyjny charakter przez który mógł poczuć się zdominowany i to podziałało jak zastrzyk w dupę, trzecie primo, mam wrażenie że jeśli już na nią zerka to w okolice ust i być może ta wada zgryzu + aparat go
  • Odpowiedz
Mnie w tym wszystkim najbardziej dziwi to czemu oni są aż tacy zdesperowani, jak można w wieku 27 lat zgłosić się do takiego programu, zwłaszcza, gdy jest się z dużego miasta... A potem przyjść i oczekiwać nie wiadomo czego
  • Odpowiedz
@atomowy_grzybb: to nie tylko aparat ale tez niewykształcenie brody, ja bym sobie #!$%@?ęła implant i fullface żuchwa, podniesienie laserowe dziąseł i botox w tzw gummy smile. Ale ja się znam xD
  • Odpowiedz