Wpis z mikrobloga

#ukraina Tak wygląda smutny człowiek - konto od 1,5 roku (!!!!!!) i już 60k akcji = ponad 100 dziennie. To jest po prostu przykre jak nudne trzeba mieć życie żeby prowadzić internetową wojnę z nieistniejącymi ruskami na wykopie xdd tak mnie to #!$%@? śmieszy jak ten ziomeczek pod każdym postem który przedstawia upa w złym świetle staje na baczność i gotowy do obrony swojego kraju walczy do ostatniej literki na klawiaturze swojego #!$%@? laptopa xd
paweupg - #ukraina Tak wygląda smutny człowiek - konto od 1,5 roku (!!!!!!) i już 60k...

źródło: Pasted Graphic

Pobierz
  • 24
@paweupg on kiedys byl inny, pamietam, mijaliśmy sie na tagach neuropa czy bekazlewactwa, jeszcze wtedy dalo sie z nim normalnie porozmawiać, nie wiem co takiego stalo sie w życiu tego czlowieka, ale kompletnie zeswirował, stracił dystans do tego wszystkiego i wkrecił w to na maxa. Slepa milosc do ukraincow przyslaniu mu trzezwy poglad na sprawę, jest nieobiektywny, kieruje nim nienawisc do wszystkiego co polskie, pilnie potrzebuje przerwy i pomocy psychiatrycznej, spi po
tak mnie to #!$%@? śmieszy jak ten ziomeczek


@paweupg: jak mnie śmieszy jak ktoś robi wpis o jakimś innym użytkowniku. Ile to czasu trzeba mieć żeby go śledzić, ile czasu żeby potem o tym pisać. Smutne jest jakie nudne życie trzeba mieć żeby dawać j#anie o to co jakiś jeden user, którego można wrzucić na czarno i się o tym rozpisywać. Niesamowite!