Wpis z mikrobloga

16 tysięcy polubień, kilkaset komentarzy Karyn i Juleczek typu "ŚWIĘTE SŁOWA", "SAMO SEDNO", "W PUNKT". Oczywiście trzeba dbać o #p0lka bo jak związek się rozpadnie, to twoja wina, bo nie dbałeś o księżniczkę.
Szkoda tylko, że laski nie uświadomią sobie, że zazwyczaj dba się o coś wartościowego a nie dba się o chłam. Jeśli dziewczyna jest naprawdę w porządku, daje coś z siebie (a nie tylko wymaga atencji, prezentów, pajacowania itd. itp.), to naturalnie o taką dziewczynę się dba jak o skarb. Ale jak laska reprezentuje sobą jedynie "netfliks, paznokcie, imprezy", to skąd zdziwienie, że facet o taką laskę przestaje dbać?
#zwiazki #rozowepaski
Pobierz Horkheimer - 16 tysięcy polubień, kilkaset komentarzy Karyn i Juleczek typu "ŚWIĘTE S...
źródło: Zrzut ekranu 2023-09-19 184817
  • 12
@Horkheimer: skandalicze, będą z kimś w związku trzeba o niego dbać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jak laska reprezentuje sobą jedynie "netfliks, paznokcie, imprezy", to skąd zdziwienie, że facet o taką laskę przestaje dbać?


@Horkheimer: myślę że jest przykre być z kimś w związku kim gardzisz.
to naturalnie o taką dziewczynę się dba jak o skarb. Ale jak laska reprezentuje sobą jedynie "netfliks, paznokcie, imprezy", to skąd zdziwienie


@Horkheimer: W sumie to skąd wiesz kto to napisał, która kategoria?
Tak samo które pisały komentarze?
Bo mam wrażenie, że "wszystkie baby złe" + "gdzieś tam istnieje idealna księżniczka, ale na pewno nie tu" xd
Baby, które komentowały ten wpis, prawdopodobnie nie różnią się od ciebie, nacięły się, ktoś
będą z kimś w związku trzeba o niego dbać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pilot1123: święte słowa! Współcześnie rozumiane jako: "facet ma dbać o kobietę, wymyślać rozrywki, przynosić kasę, zapewniać atencję, komplementować itd. itp., a kobieta ma leżeć i pachnieć".
@Horkheimer: "To kobieta wybiera mężczyznę który ją wybierze". Laska źle wybiera? Pretensje tylko do siebie. Laska nie potrafi utrzymać przy sobie mężczyzny którego wybrała? Pretensje tylko do siebie.