Wpis z mikrobloga

#loty #podroze #lot

Mam przesiadke w Wawie na jednym bilecie, oba polaczenia LOT. Przesuneli drugi lot i z 50 minut na przesiadke zrobilo sie 30. Dzwonia do mnie, ze 30 minut to za malo (50 minimum wedlug ich standardu) i moga mi przebookowac lot do Wawy na 4h wczezniej.

Wyjscia chyba nie mam zeby sie nie zgodzic ale zastanawiam sie jak czesto zmienia sie siatka polaczen i czy w ciagu najblizszych 2 miesiecy jest szansa, ze sie znowu zmieni ale w druga strone.

Czy jak sie zgodze na wczesniejszy lot to w przypadku ewentualnej ponownej zmiany rozkladu bede mogl wnioskowac o przywrocenie pierwotnego lotu? Bilety economy bez semiflex czy flex wiec sam tym nie bede mogl zarzadzac.
  • 2
@mirko_efekt: jeśli teraz dokonują korekty to szanse na zmianę są małe, ale jakieś minimalne są. Szanse na zmianę lotu na poprzedni to będziesz miał głównie jeśli zmieni się lot na który Cię przenieśli. W innym przypadku raczej nie masz co liczyć na taką uprzejmość. To jest możliwe, ale zależy na kogo trafisz na infolinii, więc nie masz gwarancji.

Poza tym przemyśl czy nie urządza Cię jakaś inna zmiana, niekoniecznie związana z