Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir jeszcze się okaże, bo zamówienie, które wysłałem o 11 i chciałem sprawdzić czy zostało przyjęte do realizacji niestety było zamówieniem widmo i Pan na infolinii go w ogóle nie widział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@perfumowyswir Jak złożysz zamówienie to nie sprawdzaj statusu przez czat bo żeby sprawdzić status zamówienia potrzebny jest pesel, adres zameldowania lub hasło abonenckie.
Ja zamawiałem samo urządzenie, bez umowy i bez płatności ratalnej w związku z tym przy zamówieniu takich danych nie podawałem, a żeby sprawdzić status zamówienia to takie dane są potrzebne xd
@dziend0bry mam tak samo jak Ty, a w obsłudze klienta w ogóle nie widzą mojego zamówienia także podejrzewam, że raczej marne szanse z tą wysyłką 22go ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Warcomx: skontatkowalem sie na czacie teraz ,to Pan powiedzial, ze zamowienie widzi i jest gitowa, ale dopytalem o kwestie FV, czy bedzie we wrzesniu, jak mi Pani Alicja z czatu obiecala przed dokonaniem zamowienia, to juz krecil i powiedzial, ze niewiadomo, ale istnieje duza szansa xD