Wpis z mikrobloga

#przegryw #imigranci #takaprawda #mokebe #multikulti #polska #reklama

Byłem kiedyś w grupie na Telegramie, dla osób mieszkających w Warszawie, które przyjechały z zagranicy i chcą kogoś poznać. Nic złego, a można sobie było język angielski ćwiczyć. Odszedłem stamtąd i wstyd się przyznać, ale z powodu bólu doopy.

Co jakiś czas jakaś agencja reklamowa dawała tam wpis, że poszukuje czarnoskórego do sesji zdjęciowej, albo reklamy, na przykład ubrań. Podawali stawki, pamiętam, że na przykład do jakiejś sesji dotyczącej ubioru sportowego, było to (w czasach przed inflacją) 20 000 zł.

Wiem, że są biali modele, ale oni są w agencjach, mają portfolio. Jest zapewne konkurencja między nimi. A tu po prostu wpada agencja i mówi: jak jesteś czarny to chodź, dostaniesz kasę.

Wiem, tak działa rynek, a ja może jestem Januszem, ale jakoś mnie to zabolało.

I odszedłem z tamtej grupy.
Kopytnik_1 - #przegryw #imigranci #takaprawda #mokebe #multikulti #polska #reklama

B...
  • 3
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Brutalna natura. Wysocy, dymorficzni meżczyzni o ciemnej karnacji dostają 20 000 za parę fotek, a ty idz na magazyn przenosić 30kg paczki - w dodatku wszyscy beda traktowac cie z gory, az w koncu sam przed soba bedziesz musial przyznac, ze jestes nic nie warty, skoro za taki #!$%@? dostajesz 3000 do ręki.
  • Odpowiedz