Wpis z mikrobloga

#loveisland nigdy nie poznałam tak okropnego człowieka jakim jest Weronika. Wyraz twarzy, gęsty, słowa... Naprawdę jestem wdzięczna losowi, że nigdy nie trafiłam na tak podłą, chamską, narcystyczną, bez empatii jakiejkolwiek osobę. Czy nikt z uczestników tego nie widzi?! Dlaczego nikt jej uwagi nie zwróci?! Ja bym się z nią w tańcu nie $&#*&@!*
  • 14
  • 1
@Hissis: no i bardzo dobrze, że nie poznałam. Nie mam kompleksów, ale chyba po prostu inne wartości. Nie potrafię zrozumieć, jak można traktować tak z góry ludzi, z którymi się przebywa. Jak można mową ciała, jak i słowami wypowiedzianymi na głos i za plecami sprawiać innym ludziom przykrość i nie widzieć w tym nic złego. Jak można czuć się lepszym od innych i aż tak to pokazywać na każdym kroku. Mimo,
  • 0
@emilio-cosso: ani mi nie mów. Zazwyczaj takie osoby później na tym wychodzą najlepiej. Dziwi mnie, że u jednych jest hejt na profilach za naprawdę czasami błahe akcje, czy nieporozumienia, a tutaj, gdzie laska ewidentnie ma do wszystkich problem 24h na dobę odbierana jest tak "dobrze" XD jak to jest możliwe...
@Chabababa: Pamiętaj, że jest coś takiego jak montaż. Mając zapis z całego dnia można nieco modyfikować wizerunek uczestnika wybierając określone zachowania, teksty itd.Weronika zastąpiła Alicję z poprzedniej edycji.Jest kontrowersyjna i produkcja specjalnie będzie przy montażu podkreślać, że jest księżniczkowata, pyskata, ma fochy i na pewno pokażą każdy tekst o Arku.
@Chabababa ja mam inne odczucie , pewnie bym ją polubiła, bo lubię takich ludzi dość ekscentrycznych, mnie bawi. Ja widzę że ona często żartuję z tą kawa czy coś a zrobiła się afeta z tego. Myślałam na początku że będzie druga Alicja , ale jednak bardziej Ola :D ;p
@Hissis: Dobrze opisana Weronika i nie odwracaj kota ogonem, widac golym okiem jaka to osoba nie trzeb tu zadnej filozofii i montazu tv. Okropna jest z charakteru, potrzebuje specjalisty, ma jakies nieprzepracowane akcje w glowie, widac to bylo po "relacji" z Adamem czy jak mu tam, ten z loczkami. Na dodatek ma o sobie takie mniemanie ze szok, a jedyne co potrafi to #!$%@? trzy po trzy ajkeis glupie teksty o
@xman1111: Montaz montażem ale jak ktos ma oczy, uszy i rozumie wiecej niz mu tv pokaze to nie trzeba byc psychologiem zeby zoabczyc ze ta Weronika jest chora. O jakim montazu my tu mowimy, jak ona sie drze na Adama?i gada tkaie dyrdymały, jakit o montaz dajcie spokoj
@Micklbn:My z nią pary nie tworzymy.Podnosi ciśnienie telewidzom lepiej niż tak kawa, którą oczekuje żeby faceci jej serwowali i według mnie lepiej żeby nie odpadała zbyt szybko.W psychoanalizy się na bawie.