Wpis z mikrobloga

@Chlejealewstajerano samica może by mi powiedziała czy jest jakaś najmniejsza szansa na randkę z takim typem jak ja. Czy już over dla mnie i nie próbować nawet. Jak się żadna nie odezwie to Tobie wyślę koliego, tylko sobie ze mnie żartów nie rób, bo ja na to nie mam pewności siebie.
@buk0w5ki ale ja żadnej kobiety nigdy nie poznałem, ani nawet nie gadałem z żadną, heh. Na wiosce miałem 8 osób w klasie, potem zawodówka 100% chłop, robota na tartaku 100% chłop, a teraz na budowie jeszcze zagranicą 100% chłop. Może rzeczywiście lepiej nie wysyłać, ja to wiem że jestem poniżej przeciętnej tylko chciałbym wiedzieć czy bliżej 2/10, czy 4/10. Jakby było 4 to byłbym bardzo zadowolony, chociaż jakaś szansa by była.
@przegryw_no_more: w sumie może lepiej nie wiedzieć :) zawsze to pozostawia jakieś pole do interpretacji a i do końca nikt nigdy nie udzieli fachowej oceny a wręcz może zaszkodzić i ją zaniżyć ... sam miałem udręke w kontaktach z babami, nie było w tym nic pozytywnego, pajacerka generalnie. Jesteś 30+ ? to w sumie po zawodach i pozostają jakieś starsze panie po przejściach, które pewnie i tak mają gdzieś poznawanie nowych
@buk0w5ki tak, 33 niedługo. Ja całe życie bałem się do baby odezwać i wierzyłem, że kiedyś się trafi jakaś prawdziwa miłość, heh. No i tak lata mijały i się obudziłem teraz że chyba trzeba pomóc trochę losowi, bo jak sam się do żadnej nie odezwę to do końca życia będę samotny. I trochę się zacząłem brać za siebie. Mam nadzieję, że nie jest za późno.