Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niektórych zdolności na pewno nie nabędziesz. Choćby bycia dobrym w strzelankach fps multi jeśli chodzi o gry na czas. Pamięci mięśniowej nie wytrenujesz jak Ci najlepsi, Ci najlepsi mają to w genach. Ja, choćbym ile próbował przed grą siedzieć i trenować, zawsze na pewnym pułapie się zatrzymuję gdzie poprzeczki wyżej już nie podniosę. Myślę po obserwacji, że gram trochę lepiej od przeciętnych osób, ale nic szczególnego. A wy, jak myślicie? Ja sądzę, że ludzie od urodzenia mają zapisane pewne umiejętności w genach których nie nabędzie każdy mimo włożonego trudu i straconych godzin.
#pytanie #gry #pcmasterrace #swiat



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: #!$%@?.
Na starcie kiedyś w OSU! miałem ciężko ogarniać AR6, po roku grania przeskoczyłem na AR8 i teraz nie jest to dla mnie problem.

Dobijasz do belki i zamiast się więcej uczyć to zachowujesz swój poziom
@mirko_anonim: Ja wiem, ze jestem zlotym dzieckiem. Moje czasy reakcji sa duzo wyzsze niz przecietnego czlowieka. Zadna zwykla osoba, ktora bedzie probowala cwiczyc, nie bedzie taka szybka. W Lidze poziom od Mastera w gore to nadludzie. Za to mam problemy z nadmiernym mysleniem i analizowaniem wszystkiego. To jest dar, ale po czesci przeklenstwo.