Wpis z mikrobloga

Wie ktoś jak z tym resetem skilli? Pewnie z punktami które dajemy w główne drzewko (zdolności techniczne, budowa ciała itp.) Sprawa prosta to co z atutami/perkami? Np grindowałem wytwarzanie przedmiotów by zdobyć dużo tych punktów (za niektóre poziomy wytwarzania były) to co się teraz z nimi stanie? Zależne tylko od poziomu bohatera?

#cyberpunk2077
  • 3
@KakaowyTaboret: przy załadowaniu sejwa masz 1 reset punktów atrybutów (siła, inteligencja, cool etc) oraz 1 darmowy reset wszystkich perków. Później możesz płatnie resetować wszystkie perki (ale nie atrybuty, te zostają na stałe) lub cofać pojedyńczo wydane perki.

Nie ma już perków związanych z craftingiem, teraz będzie to powiązane tylko z poziomem postaci.
@pablo397: Chyba się nie zrozumieliśmy :D

Mam np. level 47 i 70 punktów perków. Z czego np. 60 punktów perków to są punkty zdobyte za poziomy doświadczenia a 10 za wbijanie craftingu.

Więc po resecie będę miał 70 punktów czy 60?

(wartości przypadkowe xD)
@KakaowyTaboret: a to nie mam pojęcia szczerze mówiąc jak to rozwiążą. W 2.0 i PL zmieniają trochę sposób zdobywania perków - obok zwykłego +1 perk za ogólny level doświadczenie, będzie można kupować/zdobywać drzazgi dające ekstra perki, plus zamiast grindowania skilli jak obecnie żeby zdobyć bonusy, będą ogólne klasy typu solo/netrunner/technik/shinobi (skradający się) i za granie danym archetypem grindujesz level. Co któryś level będą bonusy typu perki czy jakies +% do umiejętności/