Wpis z mikrobloga

Uwaga!!! Wpis nie o odcinku Top Gear (21x04), ale zawiera delikatne spojlery (hiehie)

Powiem tak: może to efekt, że teraz dla nich pracuje, może ostatniego Top Geara, ale zawsze uważałem auta z gwiazdką za nudne dupo wozy dla emerytów. Jasne mieli wiele wspaniałych modeli przez lata historii, żeby tylko(!!) wspomnieć o Mercedes 300SL), ale generalnie dla mnie to była marka którą kupowało się na emeryturę, kiedy już chciałem czegoś statecznego, wygodnego, ale trochę nudnego. Dla mnie, miłośnika motoryzacji (i tak przyznaję bez bicia, głównie niemieckiej) auto dla kogoś z krwią z domieszką benzyny to BMW była marka kiedy chciałeś limuzynę z pasją, auto dla kierowcy, który musiał jeszcze mieć miejsce dla żony i dziecka (tak wiem, w Polsce BMW to dresowóz, ale odłóżmy na chwilę ten stereotyp, czy też nie, na bok). Ale ostatnio, szczególnie po wczorajszym odcinku Top Gear mnie uderzyło. O jakich autach słyszymy od BMW? i3, na biedę i8. Auta zdobywają dobre recenzję, są to auta prawdopodobnie przyszłości. Na biedę mamy nową serię 4 i 2, ale szczerze pomimo, że ich wygląd mi się bardzo podoba ( Tobie nie musi, kwestia gustu), to jakoś takie te auta nudne, nic nowego. BMW już długo nie ma swojego Mercedesa klasy G 6x6. Czegoś kompletnie niepotrzebnego, zbytecznego jak wywrotka przywożąca piasek na pustynie. Jak to Hammond powiedział nie ma swojego szalonego dnia wolnego. Za to Mercedes mnie ostatnio zachwyca. Nowa A klasa, jest taka soczysta, taka smaczna. Ich serie Mercedes AMG Black. Auta, które tak na prawdę nie mają prawa bytu w dzisiejszych czasach, ale które pasjonat motoryzacji kocha pełnią serca.

Takie moje wieczorna, przemyślenia po cudownym odcinku Top Geara.

#topgear #motoryzacja #bmw #mercedes #benzynawzylach #bzdurynanoc #tojestmojaopiniainiemusiszsiezniazgadzac
  • 3
@adamtg: amen;) dla mnie też Mercedesy to były auta dla emerytów, ale od dłuższego czasu, szczególnie przez black series, ta marka wydaje mi się... szalona:) Mercedes jest jak Mr. T. wśród samochodów.

Ps. Dla kogo pracujesz?:)