Wpis z mikrobloga

Ehh mirasy, lata temu byłem wielkim fanem multiplayera GTA, to nawet nie...

Pamiętam ten dzień gdy jako 13-letni pulpecik przed mutacją zostałem adminem jednego z większych serwerów, byłem kimś ważnym xD

Serwer został przejęty przez nieodpowiednią osobę i tak zacząłem interesować się tworzeniem własnego serwera SA-MP, jaki byłem zajarany że coś co napisałem od podstaw nie dość że się poprawnie skompilowało, to jeszcze działa! Gdybym tylko poszedł za swoją zajawką dalej, to kto wie, może dziś byłbym programistą 15k? Dziś odpaliłem efekt mojej pracy sprzed lat i wspomnienia ożyły. Generalnie miałem trochę talent i przywiązywałem ogromną wagę do szczegółów, a zwłaszcza tych wizualnych. Szkoda że nigdy nic z tym nie zrobiłem, z resztą jak ze wszystkim co wyszło spod mojej ręki. #przemyslenia #nostalgia #gta #samp
cpt_foley - Ehh mirasy, lata temu byłem wielkim fanem multiplayera GTA, to nawet nie....

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@cpt_foley: PS24 ahhh to był serwer :) o ile pamiętam jeden z pierwszych w zakładce hosted(wtedy jeszcze official) grałem od wersji SA-MP 0.2 aż do końca, od mapy gandziarza dla PS24 zaczynałem tworzenie własnych serwerów, gdy wyszła wersja 0.3a reaktywowałem PS24 na wersji 0.2X grało tam po 120 osób dziennie, na serwerze gracze stworzyli dwa gigantyczne klany PGN i PK i rywalizowali miedzy sobą codziennie zdobywając bazy itd. tysiące godzin spędziłem
GetPlayerName - @cpt_foley: PS24 ahhh to był serwer :) o ile pamiętam jeden z pierwsz...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-16 074941

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@GetPlayerName Ło stary, może nawet gdzieś się mijaliśmy w Las Venturas w 2009 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z Josmine_true miałem spinę o zarządzanie serwerem, przejęła PS24 po gandziarzu który to chociaż potrafił latać błędy mapki i zaczął się smród :D

/uramp, /wyskok, /ujump, /tama i /pustynia tam bywałem. Pamiętasz kogoś z tamtych lat?
  • Odpowiedz
@cpt_foley: Tak od /lv zaczynałem chyba każdą grę na serwerze DM więc bardzo prawdopodobne, że gdzieś tam się widzieliśmy :D
W 2009 byłem bardziej graczem, ale z tego co pamiętam to był Upped, który później okazał się gandziarzem, dodał kilka ukrytych komend dodał do mapy, po których można było zalogować się na RCONa :D RBK, Cargo, byczek pamiętam ich jako @
  • Odpowiedz
  • 0
@GetPlayerName Lukas23, Karolinta, Kika, Cargo a jak Byczek93 to Hegemon, Zielony, Zboczylas, Franz, Jonas, Efdziejkej - co za czasy, ciekawe co porabiają xd

na web archive jest jeszcze kopia forum ps247.ugu.pl które współtworzyłem, co miesiąc trzeba było zakładać je od nowa bo hackowali xD szkoda że nie można przeczytać tematów eh
cpt_foley - @GetPlayerName Lukas23, Karolinta, Kika, Cargo a jak Byczek93 to Hegemon,...

źródło: temp_file1088605705912917355

Pobierz
  • Odpowiedz
@cpt_foley: Miałem kipię bazy danych tego forum.. była trochę wybrakowana, bo prawdopodobnie była konwertowana, ale tematy i posty się zgadzały :D tak samo jak kopię forum TOP Serwera ze strony pts24.c0.pl od Topa, który później zlecił wykonanie mapy dla serwera PolskieParty na wersji 0.3a
  • Odpowiedz