Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy czyli rozumiem ze stanowski #!$%@?ł się na reszte bo uważał że dzielenie pieniędzy tak samo jest niesprawiedliwe albo stanowski podjął jakąś decyzję biznesowo-medialną z , którą nie zgodziła się reszta. Spór najpewniej zaistniał na linii stanowski-borek bo to oni mają wysokie ego i mocne charaktery. Reszta jest raczej uległa, bezkonfliktowa i dobrze czująca się w swoim bezpiecznym kuurwidołku
  • 9
@Mefiu007: powiedzmy że znam każdego z nich mniej wiecej 10+ lat i mogę sobie zwizualizować biorąc pod uwagę sytuacje w jakiej sie znajdują i wspólne relacje jaki może być najbardziej logiczny powód sporu tych ludzi. Nie mowie ze mam racje bo mało wiemy ale na bazie tego co jest wiadome takie jest moje zdanie Oczywiście nagle może wyjść ze komuś wyruchał żonę ale zostawmy takie fantazje dla ludzi których podniecają sie
@Mefiu007: biznesowo i medialnie to jest bardzo dużo. Zwłaszcza ze wcześniej mieli juz drobne spory które zawsze rozwiązywali polubownie , a przynajmniej nie wpieprzali się w swoje pomysły. Stanowski nagrywał kontrowersyjne spolecznie materiały ale dobrze je monetyzował za to borek np promował famemma lub swoją gromde