Wpis z mikrobloga

Ogółem to mam w tyłku pisanie o polityce (jak i o wszystkim innym) od jakiegoś czasu na Wykopie, ale chciałbym przekazać tylko jedną informację, jako że już wiadomo która partia jaki numerek ma, a akurat jedynka przypadła na nich:
NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA BEZPARTYJNYCH SAMORZĄDOWCÓW - to są Pisowcy w wydaniu Lubińskim. Cały sens istnienia tej partii polega na odebraniu głosów trzeciej drodze żeby spadła pod próg = D'Hondtowy #!$%@? dla opozycji. Obczajcie kogo wystawiaja na listach ogólnopolskich - samych wrocławian i lubinian, bo dosłownie to są całe struktury tej "bezpartyjnej" partii.

Kto mieszka na Dolnym Śląsku to wie jak tam pięknie się dogadują z PiSowcami w zamian za stołki - przykład zwolnienia prezesa Kolei Dolnośląskich (które całą karierę spędził w transporcie publicznym) żeby wepchnąć karierowicza, polityka z Lubina. Żeby nie być gołosłownym to od razu jak to się wydarzyło stworzyłem znalezisko, bo dla mnie to był jeden z większych skandali na arenie Dolnego Śląska.
Hatfu na nich i innych krypto pisowców. https://wykop.pl/link/4730643/pis-i-bezpartyjni-obsadzaja-koleje-dolnoslaskie-prezes-zwolniony

Aha i cała kampania tej bezpartyjnej partii to "ooo to my stworzyliśmy Kukiza" oraz zerowy PIT dla wszystkich - czaicie? Ludzie co mają "samorządowcy" w nazwie, chcą dosłownie zabić samorządy i uzależnić je od władzy centralnej xD

#polityka #neuropa #bekzapisu #ogloszenieduszpasterskie #wroclaw #lubin #dolnyslask
Reepo - Ogółem to mam w tyłku pisanie o polityce (jak i o wszystkim innym) od jakiego...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-15 183109

Pobierz