@Jechanka: @arek-123 A czemu się nie odbyła? Mi zawsze kojarzyło się, że mecz ręcznej, hokeja i właśnie koszykówki musi być rozstrzygnięty, tzw. wygraną jednej ze stron po dogrywce lub po rzutach karnych. Tutaj dla mnie ewidentny błąd STS-u, bo zapis jest zapisem, każdy prawnik to powie, ale znając życie napiszesz sam oleją sprawę, weźmiesz papugę co ładnie napisze, oddadzą na przykład w formie jakiegoś przelewu na dalszą grę, a nie fizycznej
@nith: To zmienia postać rzeczy, przy czymś takim raczej nic nie ugra, bo to tak jakby sobie wymyślili mecz towarzyski dajmy na to Juventus-Monza i stwierdzili gramy 4x15 minut, coś w stylu tercji, a ktoś wsadzi zakład gol 61-75 minuta np. Ogólnie takiego syfu z doświadczenia bym już nie stawiał. Za dużo różnych wałków jest. Młodzi Białorusini nie wiem czy to już był rok, czy 2 lata temu grali jakieś mecze