Wpis z mikrobloga

@Musze_wygrac_zycie: Bo nie zmieni. Na bani siada brak kochającej partnerki, z którą można się miziać każdego dnia. Normiki mają rację, że seks to nie wszystko, bo oprócz seksu ważna jest (dodatkowo) jeszcze miłość i okazywanie pozytywnych uczuć przez drugą połówkę. Regularny seks jest jednak równie ważny.
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie:

Ja nie mówię, że seks to jest wszystko, jedna rzecz nigdy nie jest wszystkim, ale od jego całkowitego braku kiedykolwiek odwala.


Oczywiście że tak. Ruchanie to jest podstawa podstaw. Myślę, że nawet ważniejsze niż te "mizianie się" z partnerką. To jest podstawa w piramidzie potrzeb
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: to nie jest normalne być dziewicą czy prawiczkiem w dorosłym życiu, dlatego osoby które nimi są myślą głównie o tym że nimi są. Każdy powinien spróbować seksu, myślę że najpóźniej w wieku jakieś 25 lat, ale też nie za wcześnie. Dla dziewczyny nie ma żadnych plusów żeby zaczynać jako nastolatka, tak jak ma 19-20 to by było w sam raz. A chłopak to pewnie 18 byłoby idealnie
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: raz została zbolcowana i już się wymądrza. A po co czekałaś do tego "zaawansowanego" wieku, a nie poszłaś do męskiej divy? No właśnie. Jak Mirek @kiszczak napisał. To był tylko Twój wybór, że do tej pory byłaś dziewicą. I nadal masz coś z banią, skoro bawisz się teraz w mesjasza i pouczasz innych, że mają mieć segzy, żeby nie być prawiczkami i dziewicami
  • Odpowiedz