Wpis z mikrobloga

@KojotyPlastusia: To typowe dla UPRu/konfiarzy. Nie jesteś z sekty, myślisz samodzielnie to pewnie jesteś lewakiem. Dlatego powstał termin pedolibka, czyli osoby działającej dla sekty ale w pewnym momencie mającej juz tego dosć np. Dziambor, Liroy itd.
  • Odpowiedz
@KojotyPlastusia: Napiszesz coś na wykopie, to uznają cię za lewaka. Napiszesz na reddicie, to uznają cię za faszystę i skrajnego prawaka. Napiszesz na twitterze, to obie strony zaczną cię pod wpisem wyzywać od jednych i drugich. Ciężki jest żywot osoby, która nie chce lecieć w jakąkolwiek skrajność światopoglądową.
  • Odpowiedz
@KojotyPlastusia: Koloruk to przede wszystkim straszny atencjusz z ogromnym parciem na szkło. Jeżeli coś da mu tą atencję to w to wejdzie. Je...nie konfederacji? Lecimy z koksem. Je..e lewicy? Dajesz. Prawa mężczyzn? Czemu nie?

A że chłopina nie jest głupi i dobrze mu idzie naginanie faktów pod tezę więc zebrał sobie sporo fanów. Osobiście nie lubię jego pretensjonalnego stylu wypowiedzi.
  • Odpowiedz
To typowe dla UPRu/konfiarzy. Nie jesteś z sekty, myślisz samodzielnie to pewnie jesteś lewakiem. Dlatego powstał termin pedolibka, czyli osoby działającej dla sekty ale w pewnym momencie mającej juz tego dosć np. Dziambor, Liroy itd.


@Jariii ale Liroy odszedł z konfy bo miał już dosyć otwartego popierania i wychwalania putina na spotkaniach. Oni tam wprost między sobą gadają że gdyby była wojna z rosją, to by opowiedzieli się po stronie rosji. Liroy
  • Odpowiedz
@KojotyPlastusia: A nie wpadles na to, ze koroluk zmienil poglady? xD Przeciez jak na wykopie sie ostatnio duzo udzielal to bylo ze 2 lata temu i faktycznie mial wiele lewicowych odklejek
  • Odpowiedz
Koroluk, uważany tutaj wręcz za komunistę


@KojotyPlastusia: "Tak było nie zmyślam".

Koroluk to po prostu lewicowiec o poglądach skrajnie liberalnych z tego co kojarzę. Wklejał nawet gdzieś swoje testy światopoglądowe i tak mu test wychodził, jeśli dobrze pamiętam.
Pisał o tym, że płeć nie jest binarna, swoje "kontrowersyjne" wynurzenia o kazirodztwie, czy traktowaniu ciała człowieka jako zwykłą biomasę, więc dostał szufladkę jaką dostał.
  • Odpowiedz
@Ataxia: Nie zagłębiam się w jego ostatnią twórczość bo mnie nie interesuję ale z takich historycznych pamiętam jak swego czasu miał fazę na szokowanie kazirodztwem. Jego argument przebiegał mniej więcej tak: Każdy kto jest przeciwko kazirodztwu dwóch dorosłych ludzi jest ciemniakiem bo wszystkim negatywnym skutkom można zapobiec np antykoncepcją i takie tam p...lenie. Na dodanie powagi swojego argumentu dał badania gdzie pytano ludzi o to przytaczając jego kontrargumenty badanym ludziom. Problem
  • Odpowiedz
@Ataxia: Kiedyś pisał o tym na wykopie był nawet jakiś filmik na początku jego youtubowej kariery. Myślę że jak poszukasz to znajdziesz wymieniał nawet to badanie licząc że nie będzie się chciało nikomu sprawdzać. Jak cię interesuje i znajdziesz to daj znać. Sam sobie chętnie odświeżę.
  • Odpowiedz