Aktywne Wpisy
PrawdziwyWarszawiak +372
źródło: 1000004928
Pobierz
Parker_ +220
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000004928
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
https://wykop.pl/wpis/67744327/pierwszy-dzien-the-merge-nowej-kryptowaluty-na-raz
Tabelkę robiłem "na Łęcinę", czyli jako tako i fajrant. Nie sprawdzałem co się teraz opłaca kopać.
-
#cokopac #gpuacl #kryptowaluty #ethereum #eth #ravencoin #rvn #ergo #kartygraficzne #gpu #kopaniekryptowalut #mining #komputery #nvidia #amd
Obserwuj / czarnolistuj #wykopkopiekrypto
#cokopac #gpuacl #kryptowaluty #ethereum
źródło: Screenshot 2023-09-15 094558
Pobierzźródło: IMG_20230813_172326_lmc_8.4
PobierzDo mnie dziś przyjedzie RTX 2060 za 430zł, więc wiem że się da taniej
Na tej 650W nawet bym bez problemu mógł używać 4090, wystarczy delikatnie zbić power limit albo zrobić undervolting.
4090 jest bardo wyżyłowana, dlatego można mocno obniżyć pobór mocy przy praktycznie niewielkiej utracie wydajności. 3090 tak samo z resztą. Na fabrycznych 1965 MHz bierze 350W, na 1800 MHz bierze już 280W.