Wpis z mikrobloga

@sylwia-SS: a mi się właśnie podoba, super widok, sklepy na dole pod blokiem, s19 dosłownie rzut beretem, niby w mieście a nadal kawałek od tego całego syfu :) ja bym kupował :)
  • 0
@Sylar sklepu właśnie na dole jeszcze nie ma ale jest nadzieja ze jak wybudują drugi to będzie.. :)
Mi się też podoba ale mam mieszane uczucia właśnie ze względu na komunikację i kwestie taka ze co tam będzie obok, jaki plan zagospodarowania..
@sylwia-SS: okej no to będą sklepy, co będzie obok? na pewno z czasem, na przestrzeni kilku/kilkunastu lat będą kolejne bloki, nie ma co się łudzić że powstanie tam coś innego ale co w innym wypadku? Jeżeli mieszkanie w bloku to wszędzie jest betonoza i trzeba przywyknąć do tego, że powstaje blok obok bloku a nie parki i domki. Mi np bardzo by odpowiadało i tak wszędzie jeżdżę autem :)
  • 2
@Sylar ktoś mi wspomniał ze miasto Rzeszów planuje tam pszok.
Wiesz mi też się podoba bo będzie fajne miejsce na szybkie dostanie się do S19. Pozatym wydaje mi.sir ze z czasem i tak będzie ta dzielnica Rzeszowa się rozrastać - dokładnie tak jak piszesz.
@sylwia-SS wynajmuję mieszkanie w tym bloku. Trochę takie Rzeszowskie Alternatywy 4 :D

1. Blok ma 17 pięter, ok. 160 mieszkań i tylko 2 windy. Chcesz jechać do pracy na 8? Mi się zdarzało kilka minut na windę czekać, teraz schodzę schodami. A na oko ponad połowa mieszkań stoi pusta. Jak to wszystkie mieszkania będą zamieszkane to będzie zabawa, dopychanie ludzi w windzie jak śledzie w puszce.
Plus taki, że 17 pięter to
Wyszynkowski - @sylwia-SS wynajmuję mieszkanie w tym bloku. Trochę takie Rzeszowskie ...

źródło: temp_file8607793971402313273

Pobierz
to akurat wiem.. ale może ma szanse na przyszłość? ;)


@sylwia-SS: nieprędko. Lepiej już Lubelska/Projektant/SłonecznyStok ew. jakieś stare - pod tym względem lepiej, kiedy zabraknie np. jakiejś przyprawy nawet, uwierz mi.
@sylwia-SS: Straszne zadupie, jeśli pracujesz w Rzeszowie to dojazd i powrót w godzinach szczytu będzie zajmował z 40 minut, jak nie lepiej. Na szybko sprawdziłem autobusy to też słabo to wygląda, jesteś przykuty do samochodu. Jeśli to nie jest jakaś super oferta za 6000/m2 to nawet nie ma co się zastanawiać.
  • 0
@jan-kowalski123 właściwie to nie pracuje w Rzeszowie. Chciałabym mieć tam po prostu mieszkanie - może w przyszłości na studia dla dziecka.
A w międzyczasie to się okaże.
Że względu na moje miejsce zamieszkania dla mnie połączenie fajne.
ciągle jednak nie wiem co zrobić do końca i jaka decyzję podjąć.
@sylwia-SS: Nawet w tym wariancie to słaba opcja przez lokalizację. Jeśli ma być dla dziecka na przyszłość to bezsensu, żeby stało X lat puste. Fajnie by to było wynająć jakimś studentom, a miejsce odstrasza odległością. Nie wiadomo co się tam wybuduje, a znając nasze miasto to nie będzie tam parku :)
@jan-kowalski123 pracuję w centrum, połączenie drogowe jest akurat dobre, można jechać Podarpacką albo Przemysłową. Dużo szybciej wracam w godzinach szczytu niż wcześniej na Drabiniankę. Ciekaw jestem skąd te 40 min. się wzięło
  • 0
@jan-kowalski123 może akurat się wynajmie a jeżeli nie to nie widzę za bardzo opcji na zakup w tym momencie na małe fajne mieszkanie w Rzeszowie bo na Bella Dolina na nowy etap ceny już powyżej 10 tysiecy metr.
Dworzysko Park jakoś średnio mi się podoba lokalizacja i bloki.
Architekci - zostały same 1 pokojowe albo na parterze.